Pokaż się z książką PDF Drukuj Email
poniedziałek, 04 maja 2020 00:00

Z okazji kwietniowych  obchodów Dnia Książki dla Dzieci biblioteka szkolna ogłosiła akcję  pod hasłem  „Pokaż się z książką, czyli  czytanie na  kwarantannie”. Na apel odpowiedziało grono czytelników – tych najmłodszych i tych nieco starszych. Serdecznie dziękuję wszystkim  dzieciom, w tym licznej ekipie Molików Książkowych z grup Żabki i Sówki, Rodzicom oraz Nauczycielom za zaangażowanie  i włączenie się w akcję. Jednocześnie zapraszam  i zachęcam jeszcze pozostałych do udziału w foto - zabawie.  Zróbcie ciekawe zdjęcie z ulubioną książką, która jak wierny przyjaciel pomaga przetrwać nam trudny czas konieczności  pozostawania w domu. Zdjęcie wyślijcie na adres mailowy: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. . Akcja trwa do końca maja. Każdy, kto weźmie w niej udział otrzyma pamiątkową niespodziankę.  Oto galeria zdjęć i lista uczestników, którzy już nadesłali swoje zdjęcia. Należą się im gromkie brawa  bowiem:  „Kto czyta – nie błądzi,   i słusznie tak sądzi”.

 

Lenka Pałamarz, Ania Gorke, Kamil Duszyński, Maja Kownacka,  Milena Świtała, Oliwka Bergiel, Krystian Cybuchowski, Zuzia Pyskata, Sebastian Charczyński, Jennifer Pluta, Ania Siedlok, Łukasz Pałac, Natalia Kajda,  Szymon Kamrat, Paweł Salik, Alan Rossmann, Marysia Siedlok, Ola Tomala, Jakub Tlałka, Kacper Szczygielski, Błażej Brzezina, Nadia Kamrat, Łukasz Salik, Laura Wojciechowska, Oliwia Król, Wojtek Luchowski, Jakub Kunert, Marlena Mamak, Ola Wierzbińska.

 

Newsflash

Zespół Szkolno-Przedszkolny  w Korfantowie, ul. 3. Maja 12, 48-317 Korfantów, tel. 077 4343847, tel./fax 077 4343848