Obchody Dnia Kobiet w grupie "Biedronek" PDF Drukuj Email
piątek, 07 marca 2014 00:00

7 marca grupa dzieci z oddziału V świętowała "Dzień kobiet". Dzień ten rozpoczęliśmy od wycieczki do Gminnego Ośrodka Kultury, aby obejrzeć występy starszych kolegów. Naszym celem było także nabywanie umiejętności prawidłowego, kulturalnego zachowania podczas takich uroczystości. Dziewczynki z grupy "Biedronek" otrzymały kwiaty od swoich kolegów i razem z nimi oraz Paniami uczestniczyły tego dnia we wspólnych zabawach muzyczno-ruchowych. Miłym akcentem grupowego świętowania było także zaproszenie do wspólnych działań jednej z mam, która w ramach akcji "Cała Polska Czyta Dzieciom" oraz w ramach grupowej współpracy z rodzicami czytała klasyczne baśnie naszym podopiecznym.

Karolina Chrobok, Anna Tlałka - nauczycielki wychowania przedszkolnego

 

 

 

 

Newsflash

Zespół Szkolno-Przedszkolny  w Korfantowie, ul. 3. Maja 12, 48-317 Korfantów, tel. 077 4343847, tel./fax 077 4343848