PDF Drukuj Email
czwartek, 21 marca 2013 21:02

III DZIEŃ PROMOCJI TALENTÓW

W naszej szkole to już tradycja, że Pierwszy Dzień Wiosny to Dzień Promocji Talentów. To jeden z elementów programu wspierania uzdolnień dzieci i młodzieży korfantowskiego zespołu. Uczniowie zaprezentowali swoje umiejętności wokalne, taneczne, plastyczne. Były również występy kabaretowe, pokazy sztuczek karcianych, pokazy ciekawych doświadczeń przyrodniczych, konkursy.
W konkursie plastycznym pt. "Wiosenne przebudzenie", najciekawszą pracę wykonały: Paulina Bednarska i Katarzyna Malinowska z kl. VI a. Najśmieszniejszy strój przygotował Kacper Teuerle z kl. V b. Najpiękniejsze wiosenne drzwi ma sala 26 kl. IV i sala 28 kl. V b. Wszystkim wykonawcom dziękujemy za profesjonalne przygotowanie swoich występów, życzymy dalszych sukcesów i zapraszamy za rok.


Anna Szejdewik

 

Oto uczniowie klas IV-VI obdarowani dedykowanymi nagrodami za pracę włożoną w prezentacje Dnia Promocji Talentów: Wiktoria Paszkowska, Natalia Bidzińska, Adrianna Wąsowicz,Wiktoria Rejlich, Maciej Niewrzol,Monika Karawan, Maja Juzwa, Dominika Nowotna, Miłosz Kurzeja, Szymon Podkalicki, Dawid Głowacki, Izabela Woźny, Julia Hetmańska, Julia Krupska, Dominika Bartków, Kacper Teuerle, Kamila Mrozek-Gliszczyńska, Michał Szczygielski, Radosław Budnik, Dominik Ludwig, Michał Borawski, Przemysław Bogonowicz, Mateusz Kawala, Bartłomiej Malinowski, Jarosław Bęben, Olimpia Hutnik, Gabriela Trinczek, Radosław Kowalski, Kamil Kurek, Jakub Szybol, Aleksandra Raczek, Monika Mazurkiewicz, Maksymilian Łukowicz, Jakub Kołkowski, Adrian Hubert, Rafał Mrozek-Gliszczyński, Patryk Strzelczyk, Grzegorz Kolesko, Tomasz Zamojski, Kamil Nowotny, Marek Kłonowski, Paulina Bednarska, Katarzyna Malinowska, Katarzyna Szlęzak, Julia Adamowicz, Milena Gaweł, Anna Preussner, Paweł Przybyszewski, Daniel Wawryk, Adrian Brodkorb, Julian Wojdyła.

 

 

 

Newsflash

Zespół Szkolno-Przedszkolny  w Korfantowie, ul. 3. Maja 12, 48-317 Korfantów, tel. 077 4343847, tel./fax 077 4343848