PDF Drukuj Email
środa, 26 czerwca 2013 18:19

II PODWIECZOREK MISTRZÓW 2013

Sukces przychodzi jedynie do tych, którzy działają,

podczas gdy pozostali oczekują jego nadejścia.

 

Mateusz Dąbrowski

26 czerwca 2013 r. odbył się II Podwieczorek Mistrzów - uroczystość podsumowująca osiągnięcia uczniów Szkoły Podstawowej w Korfantowie, w konkursach przedmiotowych, konkursach tematycznych, zawodach sportowych i festiwalach, w roku szkolnym 2012/2013. Do gali zostali zaproszeni uczniowie klas I-III, którzy: w zawodach sportowych na szczeblu gminy zdobyli pierwsze miejsce lub na zawodach sportowych na szczeblu wyższym niż gminny uzyskali znaczące wyróżnienie oraz w konkursach przedmiotowych lub tematycznych na szczeblu gminy uzyskali jedno z trzech pierwszych miejsc, bądź też na szczeblu wyższym uzyskali jedno z trzech pierwszych miejsc lub znaczące wyróżnienie. W uroczystości wzięli również udział uczniowie klas IV-VI, którzy: w zawodach sportowych uzyskali znaczący sukces na szczeblu ponadgminnym oraz w konkursach przedmiotowych i tematycznych oraz festiwalach uzyskali jedno z trzech pierwszych miejsc na szczeblu gminnym lub znaczące wyróżnienia na etapie ponadgminnym.

W spotkaniu uczestniczyło blisko pięćdziesięcioro dzieci. Czas umiliły występy grupy teatralnej z klas szóstych (pod kierunkiem Pani Moniki Ryś) oraz szkolny zespół KLAPS (nauczyciel prowadzący - Pani Katarzyna Juruś). Wśród wyróżnionych znaleźli się również nauczyciele - "matki" i "ojcowie" sukcesów dziewcząt i chłopców z korfantowskiej podstawówki: Jolanta Paszkowska (nauczycielka edukacji wczesnoszkolnej i wychowawczyni klasy I), Agnieszka Andrejszyn (nauczycielka języka polskiego), Aleksandra Mirecka (nauczycielka matematyki i wychowawca klasy V a), Anna Szejdewik (nauczycielka przyrody i wychowawczyni klasy IV), Ewa Walczak (nauczycielka języka niemieckiego i wychowawczyni klasy V b), Jadwiga Fudalej (nauczycielka edukacji wczesnoszkolnej i wychowawczyni klasy II), Katarzyna Juruś (nauczycielka muzyki), Krystyna Krzywicka (nauczycielka edukacji wczesnoszkolnej i wychowawczyni klasy III), Piotr A. Krzywicki (nauczyciel techniki), Wiesław Król (nauczyciel historii i społeczeństwa), Grzegorz Żabiński i Stefan Osiewacz (nauczyciele wychowania fizycznego).

 

 

Klasa

Wynik

 

Katarzyna Bogucka

I

I

IX Gminny Konkurs Recytatorski

Barbara Huzar

I

II

IX Gminny Konkurs Recytatorski

Damian Buńko

II

VI

XXV Bieg Niepodległości w Korfantowie

Milena Niewiadowska

II

II

XV Ogólnopolski Konkurs Plastyczny (etap powiatowy): „Twoja wiedza i czujka czadu w domu, tlenek węgla nic złego nie zrobi nikomu”

Roksana Schneider

 

II

W

XV Ogólnopolski Konkurs Plastyczny (etap powiatowy): „Twoja wiedza i czujka czadu w domu, tlenek węgla nic złego nie zrobi nikomu”

Tomasz Świtała

II

II

IX Gminny Konkurs Recytatorski

Angelika Bielacha

III

I

Mały Olimpijczyk – zawody gminne – Korfantów

Anna Bogonowicz

III

I

Mały Olimpijczyk – zawody gminne – Korfantów

Nikola Gałuszka

III

I

Mały Olimpijczyk – zawody gminne – Korfantów

Wiktoria Gałuszka

 

 

 

III

I

XV Ogólnopolski Konkurs Plastyczny (etap powiatowy): „Twoja wiedza i czujka czadu w domu, tlenek węgla nic złego nie zrobi nikomu”

I

Mały Olimpijczyk – zawody gminne – Korfantów

Jakub Gaweł

III

IV

XXV Bieg Niepodległości w Korfantowie

I

Międzyszkolna Liga “Mały Atleta” I rzut - rzut piłką palantową

I

Międzyszkolna Liga “Mały Atleta” II rzut - rzut piłką palantową

I

Mały Olimpijczyk – zawody gminne – Korfantów

Karina Klose

III

III

IX Gminny Konkurs Recytatorski

Julian Ludwig

III

I

Mały Olimpijczyk – zawody gminne – Korfantów

Izabela Maćków

III

I

IX Gminny Konkurs Recytatorski

III

VI Gminny Konkurs Matematyczny

I

Mały Olimpijczyk – zawody gminne – Korfantów

Filip Markowski

III

I

Mały Olimpijczyk – zawody gminne – Korfantów

I

Międzyszkolna Liga “Mały Atleta” I rzut - skok w dal

Daria Schneider

III

I

Mały Olimpijczyk – zawody gminne – Korfantów

Michał Wistuba

III

I

VI Gminny Konkurs Matematyczny

Julia Hetmańska

IV

W

Gminny Konkurs Recytatorski „Boże Narodzenie w Poezji”

VI

XXV Bieg Niepodległości w Korfantowie

I

XXI Miting Młodzika w Bystrzycy Oławskiej – 300 m

III

Mistrzostwa Wojewódzkie LZS – LA – sztafeta szwedzka

Wiktoria Paszkowska

IV

I

Majowe Spotkania z Poezją

 

 

 

 

 

 

 

 

Dominika Bartków

 

V

I

Mistrzostwa Gminy w Mini Piłce Koszykowej dziewcząt – Korfantów

I

Półfniał Wojewódzkich Igrzysk LZS w Mini Piłce Koszykowej dziewcząt – Korfantów

III

Wojewódzkie Igrzyska LZS w Mini Piłce Koszykowej dziewcząt – Strojec

Damian Bergiel

V

I

Mistrzostwa Wojewódzkie LZS – LA – sztafeta szwedzka

Julia Bieruta

V

II

XXII Wojewódzki Dziecięcy Festiwal Piosenki w Korfantowie

I

XIV Wojewódzkim Festiwalu Artystycznym "Liść Dębu" w Dąbrowie Niemodlińskiej

Dawid Gaweł

V

II

XXII Wojewódzki Dziecięcy Festiwal Piosenki w Korfantowie

I

XIV Wojewódzkim Festiwalu Artystycznym "Liść Dębu" w Dąbrowie Niemodlińskiej

Mateusz Kawala

V

III

XXV Bieg Niepodległości w Korfantowie

I

Wojewódzkie biegi „Mikołajkowe” – Kędzierzyn – Koźle

I

Mistrzostwa Wojewódzkie LZS – LA – sztafeta szwedzka

Julia Krupska

V

III

Wojewódzkie Igrzyska LZS w Mini Piłce Koszykowej dziewcząt – Strojec

Weronika Kuzior

 

V

I

Mistrzostwa Gminy w Mini Piłce Koszykowej dziewcząt – Korfantów

VII

XXI Miting Młodzika w Bystrzycy Oławskiej – skok w dal

V

XXI Miting Młodzika w Bystrzycy Oławskiej – 60 m

Dominik Ludwig

V

V

XXI Miting Młodzika w Bystrzycy Oławskiej – skok w dal

Wiktoria Mrozińska

V

I

Mistrzostwa Gminy w Mini Piłce Koszykowej dziewcząt – Korfantów

Kamila Szpineta

V

II

XXII Wojewódzki Dziecięcy Festiwal Piosenki w Korfantowie

I

XIV Wojewódzkim Festiwalu Artystycznym "Liść Dębu" w Dąbrowie Niemodlińskiej

Jakub Szybol

V

II

Wojewódzkie biegi „Mikołajkowe” – Kędzierzyn – Koźle

IV

XXI Miting Młodzika w Bystrzycy Oławskiej – 600 m

VI

Mistrzostwa Powiatu SZS w lekkoatletyce – Głuchołazy – 1000 m

Aleksandra Tobiasz

V

II

XXII Wojewódzki Dziecięcy Festiwal Piosenki w Korfantowie

I

XIV Wojewódzkim Festiwalu Artystycznym "Liść Dębu" w Dąbrowie Niemodlińskiej

Julia Adamowicz

VI

II

Gminny Konkurs Recytatorski „Boże Narodzenie w Poezji”

I

Wojewódzki Konkurs Języka Angielskiego (etap miejsko-gminny)

Paulina Bednarska

 

VI

III

Turnieju Wiedzy Pożarniczej „Młodzież zapobiega pożarom” (etap gminny)

I

Mistrzostwa Gminy w Mini Piłce Koszykowej dziewcząt – Korfantów

I

Półfniał Wojewódzkich Igrzysk LZS w Mini Piłce Koszykowej dziewcząt – Korfantów

II Z

XXII Wojewódzki Dziecięcy Festiwal Piosenki w Korfantowie

I Z

XIV Wojewódzkim Festiwalu Artystycznym "Liść Dębu" w Dąbrowie Niemodlińskiej

Jarosław Bęben

 

VI

I Z

Ogólnopolski Turniej Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym (etap gminny)

II Z

Ogólnopolski Turniej Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym (etap powiatowy)

VIII

XXV Bieg Niepodległości w Korfantowie

III

Mistrzostwa Powiatu SZS w lekkoatletyce – Głuchołazy – rzut piłką palantową

I

Mistrzostwa Wojewódzkie LZS – LA – sztafeta szwedzka

Natalia Bidzińska

VI

II

XXII Wojewódzki Dziecięcy Festiwal Piosenki w Korfantowie

I

XIV Wojewódzkim Festiwalu Artystycznym "Liść Dębu" w Dąbrowie Niemodlińskiej

Kamila Brodkorb

 

VI

I

Mistrzostwa Gminy w Mini Piłce Koszykowej dziewcząt – Korfantów

VII

Miting młodzików w lekkoatletyce – Opole – skok wzwyż

II

Mistrzostwa Powiatu SZS w lekkoatletyce – Głuchołazy – skok w zwyż

I

Półfniał Wojewódzkich Igrzysk LZS w Mini Piłce Koszykowej dziewcząt – Korfantów

III

Wojewódzkie Igrzyska LZS w Mini Piłce Koszykowej dziewcząt – Strojec

III

Mistrzostwa Wojewódzkie LZS – LA – sztafeta szwedzka

II Z

XXII Wojewódzki Dziecięcy Festiwal Piosenki w Korfantowie

I Z

XIV Wojewódzkim Festiwalu Artystycznym "Liść Dębu" w Dąbrowie Niemodlińskiej

Izabela Dziedzic

 

 

VI

W

Majowe Spotkania z Poezją

I

Mistrzostwa Gminy w Mini Piłce Koszykowej dziewcząt – Korfantów

II

Miting młodzików w lekkoatletyce – Opole – pchnięcie kulą

V

Mistrzostwa Powiatu SZS w lekkoatletyce – Głuchołazy – pchnięcie kulą

I

Półfniał Wojewódzkich Igrzysk LZS w Mini Piłce Koszykowej dziewcząt – Korfantów

III

Wojewódzkie Igrzyska LZS w Mini Piłce Koszykowej dziewcząt – Strojec

II Z

XXII Wojewódzki Dziecięcy Festiwal Piosenki w Korfantowie

I Z

XIV Wojewódzkim Festiwalu Artystycznym "Liść Dębu" w Dąbrowie Niemodlińskiej

Milena Gaweł

VI

III

Wojewódzkie Igrzyska LZS w Mini Piłce Koszykowej dziewcząt – Strojec

Julia Kasprzak

 

VI

I

Mistrzostwa Gminy w Mini Piłce Koszykowej dziewcząt – Korfantów

I

Półfniał Wojewódzkich Igrzysk LZS w Mini Piłce Koszykowej dziewcząt – Korfantów

III

Wojewódzkie Igrzyska LZS w Mini Piłce Koszykowej dziewcząt – Strojec

Marek Kłonowski

VI

III

Wojewódzki Konkurs Przyrodniczy (etap miejsko-gminny)

III

Wojewódzki Konkurs Języka Polskiego (etap miejsko-gminny)

I

Turnieju Wiedzy Pożarniczej „Młodzież zapobiega pożarom” (etap gminny)

I Z

Ogólnopolski Turniej Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym (etap gminny)

II Z

Ogólnopolski Turniej Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym (etap powiatowy)

II

Wojewódzki Turniej „Człowiek i jego środowisko” (etap rejonowy)

F

Wojewódzki Turniej „Człowiek i jego środowisko” (etap wojewódzki)

Natalia Kotynia

VI

III

Mistrzostwa powiatu w biegach przełajowych - Głuchołazy

VIII

Mistrzostwa Województwa w biegach przełajowych – Lasocice

IV

XXV Bieg Niepodległości w Korfantowie

IV

Miting młodzików w lekkoatletyce – Opole – 100 m

IV

Mistrzostwa Powiatu SZS w lekkoatletyce – Głuchołazy – 100 m

I

Półfniał Wojewódzkich Igrzysk LZS w Mini Piłce Koszykowej dziewcząt – Korfantów

III

Wojewódzkie Igrzyska LZS w Mini Piłce Koszykowej dziewcząt – Strojec

Klaudiusz Krąpiec

VI

IV

XXV Bieg Niepodległości w Korfantowie

III

Mistrzostwa Powiatu SZS w lekkoatletyce – Głuchołazy – pchnięcie kulą

I

Mistrzostwa Wojewódzkie LZS – LA – sztafeta szwedzka

Katarzyna Malinowska

VI

I

Mistrzostwa Gminy w Mini Piłce Koszykowej dziewcząt – Korfantów

I

Półfniał Wojewódzkich Igrzysk LZS w Mini Piłce Koszykowej dziewcząt – Korfantów

III

Mistrzostwa Wojewódzkie LZS – LA – sztafeta szwedzka

Antoni Misztal

VI

I

Wojewódzki Konkurs Historyczny (etap miejsko-gminny)

I

Wojewódzki Konkurs Historyczny (etap wojewódzki)

III

Wojewódzki Konkurs Przyrodniczy (etap miejsko-gminny)

III

Wojewódzki Konkurs Języka Polskiego (etap miejsko-gminny)

II

Wojewódzki Konkurs Matematyczny (etap miejsko-gminny)

III

Wojewódzki Konkurs Języka Angielskiego (etap miejsko-gminny)

Tomasz Misztal

VI

II

Wojewódzki Konkurs Historyczny (etap miejsko-gminny)

II

Wojewódzki Konkurs Historyczny (etap wojewódzki)

I

Wojewódzki Konkurs Przyrodniczy (etap miejsko-gminny)

F

Wojewódzki Konkurs Przyrodniczy (etap wojewódzki)

I

Wojewódzki Konkurs Języka Polskiego (etap miejsko-gminny)

I

Wojewódzki Konkurs Matematyczny (etap miejsko-gminny)

F

Wojewódzki Konkurs Matematyczny (etap wojewódzki)

II

Wojewódzki Konkurs Języka Angielskiego (etap miejsko-gminny)

III

Wojewódzki Turniej „Człowiek i jego środowisko” (etap rejonowy)

F

Wojewódzki Turniej „Człowiek i jego środowisko” (etap wojewódzki)

II Z

XXII Wojewódzki Dziecięcy Festiwal Piosenki w Korfantowie

I Z

XIV Wojewódzkim Festiwalu Artystycznym "Liść Dębu" w Dąbrowie Niemodlińskiej

Lidia Przystawska

VI

I

Mistrzostwa Gminy w Mini Piłce Koszykowej dziewcząt – Korfantów

VI

Mistrzostwa Powiatu SZS w lekkoatletyce – Głuchołazy – 600 m

I

Półfinał Wojewódzkich Igrzysk LZS w Mini Piłce Koszykowej dziewcząt – Korfantów

III

Mistrzostwa Wojewódzkie LZS – LA – sztafeta szwedzka

Wiktoria Rejlich

VI

II

XXII Wojewódzki Dziecięcy Festiwal Piosenki w Korfantowie

I

XIV Wojewódzkim Festiwalu Artystycznym "Liść Dębu" w Dąbrowie Niemodlińskiej

N

Nominacja do ogólnopolskiego XVIII Festiwalu Wygraj Sukces (półfinał)

III

XII Tułowicki Festiwal „Piosenki z Serduszkiem”

Michał Szczepaniak

VI

I

Wojewódzki Konkurs Języka Angielskiego (etap miejsko-gminny)

I Z

Ogólnopolski Turniej Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym (etap gminny)

II Z

Ogólnopolski Turniej Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym (etap powiatowy)

I Ind.

Ogólnopolski Turniej Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym (etap gminny)

IIII Ind.

Ogólnopolski Turniej Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym (etap powiatowy)

I

XXI Miting Młodzika w Bystrzycy Oławskiej – pchnięcie kulą

II

Mistrzostwa Powiatu SZS w lekkoatletyce – Głuchołazy – pchnięcie kulą

III

Mistrzostwa Wojewódzkie LZS – LA – pchnięcie kulą

Adriana Wąsowicz

VI

II

XXII Wojewódzki Dziecięcy Festiwal Piosenki w Korfantowie

W

XIV Wojewódzkim Festiwalu Artystycznym "Liść Dębu" w Dąbrowie Niemodlińskiej

VIII

Miting młodzików w lekkoatletyce – Opole – 100 m

VII

 

Mistrzostwa Powiatu SZS w lekkoatletyce – Głuchołazy – 100 m

 

 

Newsflash

Zespół Szkolno-Przedszkolny  w Korfantowie, ul. 3. Maja 12, 48-317 Korfantów, tel. 077 4343847, tel./fax 077 4343848