|
Klasa
|
Wynik
|
|
Katarzyna Bogucka
|
I
|
I
|
IX Gminny Konkurs Recytatorski
|
Barbara Huzar
|
I
|
II
|
IX Gminny Konkurs Recytatorski
|
Damian Buńko
|
II
|
VI
|
XXV Bieg Niepodległości w Korfantowie
|
Milena Niewiadowska
|
II
|
II
|
XV Ogólnopolski Konkurs Plastyczny (etap powiatowy): „Twoja wiedza i czujka czadu w domu, tlenek węgla nic złego nie zrobi nikomu”
|
Roksana Schneider
|
II
|
W
|
XV Ogólnopolski Konkurs Plastyczny (etap powiatowy): „Twoja wiedza i czujka czadu w domu, tlenek węgla nic złego nie zrobi nikomu”
|
Tomasz Świtała
|
II
|
II
|
IX Gminny Konkurs Recytatorski
|
Angelika Bielacha
|
III
|
I
|
Mały Olimpijczyk – zawody gminne – Korfantów
|
Anna Bogonowicz
|
III
|
I
|
Mały Olimpijczyk – zawody gminne – Korfantów
|
Nikola Gałuszka
|
III
|
I
|
Mały Olimpijczyk – zawody gminne – Korfantów
|
Wiktoria Gałuszka
|
III
|
I
|
XV Ogólnopolski Konkurs Plastyczny (etap powiatowy): „Twoja wiedza i czujka czadu w domu, tlenek węgla nic złego nie zrobi nikomu”
|
I
|
Mały Olimpijczyk – zawody gminne – Korfantów
|
Jakub Gaweł
|
III
|
IV
|
XXV Bieg Niepodległości w Korfantowie
|
I
|
Międzyszkolna Liga “Mały Atleta” I rzut - rzut piłką palantową
|
I
|
Międzyszkolna Liga “Mały Atleta” II rzut - rzut piłką palantową
|
I
|
Mały Olimpijczyk – zawody gminne – Korfantów
|
Karina Klose
|
III
|
III
|
IX Gminny Konkurs Recytatorski
|
Julian Ludwig
|
III
|
I
|
Mały Olimpijczyk – zawody gminne – Korfantów
|
Izabela Maćków
|
III
|
I
|
IX Gminny Konkurs Recytatorski
|
III
|
VI Gminny Konkurs Matematyczny
|
I
|
Mały Olimpijczyk – zawody gminne – Korfantów
|
Filip Markowski
|
III
|
I
|
Mały Olimpijczyk – zawody gminne – Korfantów
|
I
|
Międzyszkolna Liga “Mały Atleta” I rzut - skok w dal
|
Daria Schneider
|
III
|
I
|
Mały Olimpijczyk – zawody gminne – Korfantów
|
Michał Wistuba
|
III
|
I
|
VI Gminny Konkurs Matematyczny
|
Julia Hetmańska
|
IV
|
W
|
Gminny Konkurs Recytatorski „Boże Narodzenie w Poezji”
|
VI
|
XXV Bieg Niepodległości w Korfantowie
|
I
|
XXI Miting Młodzika w Bystrzycy Oławskiej – 300 m
|
III
|
Mistrzostwa Wojewódzkie LZS – LA – sztafeta szwedzka
|
Wiktoria Paszkowska
|
IV
|
I
|
Majowe Spotkania z Poezją
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Dominika Bartków
|
V
|
I
|
Mistrzostwa Gminy w Mini Piłce Koszykowej dziewcząt – Korfantów
|
I
|
Półfniał Wojewódzkich Igrzysk LZS w Mini Piłce Koszykowej dziewcząt – Korfantów
|
III
|
Wojewódzkie Igrzyska LZS w Mini Piłce Koszykowej dziewcząt – Strojec
|
Damian Bergiel
|
V
|
I
|
Mistrzostwa Wojewódzkie LZS – LA – sztafeta szwedzka
|
Julia Bieruta
|
V
|
II
|
XXII Wojewódzki Dziecięcy Festiwal Piosenki w Korfantowie
|
I
|
XIV Wojewódzkim Festiwalu Artystycznym "Liść Dębu" w Dąbrowie Niemodlińskiej
|
Dawid Gaweł
|
V
|
II
|
XXII Wojewódzki Dziecięcy Festiwal Piosenki w Korfantowie
|
I
|
XIV Wojewódzkim Festiwalu Artystycznym "Liść Dębu" w Dąbrowie Niemodlińskiej
|
Mateusz Kawala
|
V
|
III
|
XXV Bieg Niepodległości w Korfantowie
|
I
|
Wojewódzkie biegi „Mikołajkowe” – Kędzierzyn – Koźle
|
I
|
Mistrzostwa Wojewódzkie LZS – LA – sztafeta szwedzka
|
Julia Krupska
|
V
|
III
|
Wojewódzkie Igrzyska LZS w Mini Piłce Koszykowej dziewcząt – Strojec
|
Weronika Kuzior
|
V
|
I
|
Mistrzostwa Gminy w Mini Piłce Koszykowej dziewcząt – Korfantów
|
VII
|
XXI Miting Młodzika w Bystrzycy Oławskiej – skok w dal
|
V
|
XXI Miting Młodzika w Bystrzycy Oławskiej – 60 m
|
Dominik Ludwig
|
V
|
V
|
XXI Miting Młodzika w Bystrzycy Oławskiej – skok w dal
|
Wiktoria Mrozińska
|
V
|
I
|
Mistrzostwa Gminy w Mini Piłce Koszykowej dziewcząt – Korfantów
|
Kamila Szpineta
|
V
|
II
|
XXII Wojewódzki Dziecięcy Festiwal Piosenki w Korfantowie
|
I
|
XIV Wojewódzkim Festiwalu Artystycznym "Liść Dębu" w Dąbrowie Niemodlińskiej
|
Jakub Szybol
|
V
|
II
|
Wojewódzkie biegi „Mikołajkowe” – Kędzierzyn – Koźle
|
IV
|
XXI Miting Młodzika w Bystrzycy Oławskiej – 600 m
|
VI
|
Mistrzostwa Powiatu SZS w lekkoatletyce – Głuchołazy – 1000 m
|
Aleksandra Tobiasz
|
V
|
II
|
XXII Wojewódzki Dziecięcy Festiwal Piosenki w Korfantowie
|
I
|
XIV Wojewódzkim Festiwalu Artystycznym "Liść Dębu" w Dąbrowie Niemodlińskiej
|
Julia Adamowicz
|
VI
|
II
|
Gminny Konkurs Recytatorski „Boże Narodzenie w Poezji”
|
I
|
Wojewódzki Konkurs Języka Angielskiego (etap miejsko-gminny)
|
Paulina Bednarska
|
VI
|
III
|
Turnieju Wiedzy Pożarniczej „Młodzież zapobiega pożarom” (etap gminny)
|
I
|
Mistrzostwa Gminy w Mini Piłce Koszykowej dziewcząt – Korfantów
|
I
|
Półfniał Wojewódzkich Igrzysk LZS w Mini Piłce Koszykowej dziewcząt – Korfantów
|
II Z
|
XXII Wojewódzki Dziecięcy Festiwal Piosenki w Korfantowie
|
I Z
|
XIV Wojewódzkim Festiwalu Artystycznym "Liść Dębu" w Dąbrowie Niemodlińskiej
|
Jarosław Bęben
|
VI
|
I Z
|
Ogólnopolski Turniej Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym (etap gminny)
|
II Z
|
Ogólnopolski Turniej Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym (etap powiatowy)
|
VIII
|
XXV Bieg Niepodległości w Korfantowie
|
III
|
Mistrzostwa Powiatu SZS w lekkoatletyce – Głuchołazy – rzut piłką palantową
|
I
|
Mistrzostwa Wojewódzkie LZS – LA – sztafeta szwedzka
|
Natalia Bidzińska
|
VI
|
II
|
XXII Wojewódzki Dziecięcy Festiwal Piosenki w Korfantowie
|
I
|
XIV Wojewódzkim Festiwalu Artystycznym "Liść Dębu" w Dąbrowie Niemodlińskiej
|
Kamila Brodkorb
|
VI
|
I
|
Mistrzostwa Gminy w Mini Piłce Koszykowej dziewcząt – Korfantów
|
VII
|
Miting młodzików w lekkoatletyce – Opole – skok wzwyż
|
II
|
Mistrzostwa Powiatu SZS w lekkoatletyce – Głuchołazy – skok w zwyż
|
I
|
Półfniał Wojewódzkich Igrzysk LZS w Mini Piłce Koszykowej dziewcząt – Korfantów
|
III
|
Wojewódzkie Igrzyska LZS w Mini Piłce Koszykowej dziewcząt – Strojec
|
III
|
Mistrzostwa Wojewódzkie LZS – LA – sztafeta szwedzka
|
II Z
|
XXII Wojewódzki Dziecięcy Festiwal Piosenki w Korfantowie
|
I Z
|
XIV Wojewódzkim Festiwalu Artystycznym "Liść Dębu" w Dąbrowie Niemodlińskiej
|
Izabela Dziedzic
|
VI
|
W
|
Majowe Spotkania z Poezją
|
I
|
Mistrzostwa Gminy w Mini Piłce Koszykowej dziewcząt – Korfantów
|
II
|
Miting młodzików w lekkoatletyce – Opole – pchnięcie kulą
|
V
|
Mistrzostwa Powiatu SZS w lekkoatletyce – Głuchołazy – pchnięcie kulą
|
I
|
Półfniał Wojewódzkich Igrzysk LZS w Mini Piłce Koszykowej dziewcząt – Korfantów
|
III
|
Wojewódzkie Igrzyska LZS w Mini Piłce Koszykowej dziewcząt – Strojec
|
II Z
|
XXII Wojewódzki Dziecięcy Festiwal Piosenki w Korfantowie
|
I Z
|
XIV Wojewódzkim Festiwalu Artystycznym "Liść Dębu" w Dąbrowie Niemodlińskiej
|
Milena Gaweł
|
VI
|
III
|
Wojewódzkie Igrzyska LZS w Mini Piłce Koszykowej dziewcząt – Strojec
|
Julia Kasprzak
|
VI
|
I
|
Mistrzostwa Gminy w Mini Piłce Koszykowej dziewcząt – Korfantów
|
I
|
Półfniał Wojewódzkich Igrzysk LZS w Mini Piłce Koszykowej dziewcząt – Korfantów
|
III
|
Wojewódzkie Igrzyska LZS w Mini Piłce Koszykowej dziewcząt – Strojec
|
Marek Kłonowski
|
VI
|
III
|
Wojewódzki Konkurs Przyrodniczy (etap miejsko-gminny)
|
III
|
Wojewódzki Konkurs Języka Polskiego (etap miejsko-gminny)
|
I
|
Turnieju Wiedzy Pożarniczej „Młodzież zapobiega pożarom” (etap gminny)
|
I Z
|
Ogólnopolski Turniej Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym (etap gminny)
|
II Z
|
Ogólnopolski Turniej Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym (etap powiatowy)
|
II
|
Wojewódzki Turniej „Człowiek i jego środowisko” (etap rejonowy)
|
F
|
Wojewódzki Turniej „Człowiek i jego środowisko” (etap wojewódzki)
|
Natalia Kotynia
|
VI
|
III
|
Mistrzostwa powiatu w biegach przełajowych - Głuchołazy
|
VIII
|
Mistrzostwa Województwa w biegach przełajowych – Lasocice
|
IV
|
XXV Bieg Niepodległości w Korfantowie
|
IV
|
Miting młodzików w lekkoatletyce – Opole – 100 m
|
IV
|
Mistrzostwa Powiatu SZS w lekkoatletyce – Głuchołazy – 100 m
|
I
|
Półfniał Wojewódzkich Igrzysk LZS w Mini Piłce Koszykowej dziewcząt – Korfantów
|
III
|
Wojewódzkie Igrzyska LZS w Mini Piłce Koszykowej dziewcząt – Strojec
|
Klaudiusz Krąpiec
|
VI
|
IV
|
XXV Bieg Niepodległości w Korfantowie
|
III
|
Mistrzostwa Powiatu SZS w lekkoatletyce – Głuchołazy – pchnięcie kulą
|
I
|
Mistrzostwa Wojewódzkie LZS – LA – sztafeta szwedzka
|
Katarzyna Malinowska
|
VI
|
I
|
Mistrzostwa Gminy w Mini Piłce Koszykowej dziewcząt – Korfantów
|
I
|
Półfniał Wojewódzkich Igrzysk LZS w Mini Piłce Koszykowej dziewcząt – Korfantów
|
III
|
Mistrzostwa Wojewódzkie LZS – LA – sztafeta szwedzka
|
Antoni Misztal
|
VI
|
I
|
Wojewódzki Konkurs Historyczny (etap miejsko-gminny)
|
I
|
Wojewódzki Konkurs Historyczny (etap wojewódzki)
|
III
|
Wojewódzki Konkurs Przyrodniczy (etap miejsko-gminny)
|
III
|
Wojewódzki Konkurs Języka Polskiego (etap miejsko-gminny)
|
II
|
Wojewódzki Konkurs Matematyczny (etap miejsko-gminny)
|
III
|
Wojewódzki Konkurs Języka Angielskiego (etap miejsko-gminny)
|
Tomasz Misztal
|
VI
|
II
|
Wojewódzki Konkurs Historyczny (etap miejsko-gminny)
|
II
|
Wojewódzki Konkurs Historyczny (etap wojewódzki)
|
I
|
Wojewódzki Konkurs Przyrodniczy (etap miejsko-gminny)
|
F
|
Wojewódzki Konkurs Przyrodniczy (etap wojewódzki)
|
I
|
Wojewódzki Konkurs Języka Polskiego (etap miejsko-gminny)
|
I
|
Wojewódzki Konkurs Matematyczny (etap miejsko-gminny)
|
F
|
Wojewódzki Konkurs Matematyczny (etap wojewódzki)
|
II
|
Wojewódzki Konkurs Języka Angielskiego (etap miejsko-gminny)
|
III
|
Wojewódzki Turniej „Człowiek i jego środowisko” (etap rejonowy)
|
F
|
Wojewódzki Turniej „Człowiek i jego środowisko” (etap wojewódzki)
|
II Z
|
XXII Wojewódzki Dziecięcy Festiwal Piosenki w Korfantowie
|
I Z
|
XIV Wojewódzkim Festiwalu Artystycznym "Liść Dębu" w Dąbrowie Niemodlińskiej
|
Lidia Przystawska
|
VI
|
I
|
Mistrzostwa Gminy w Mini Piłce Koszykowej dziewcząt – Korfantów
|
VI
|
Mistrzostwa Powiatu SZS w lekkoatletyce – Głuchołazy – 600 m
|
I
|
Półfinał Wojewódzkich Igrzysk LZS w Mini Piłce Koszykowej dziewcząt – Korfantów
|
III
|
Mistrzostwa Wojewódzkie LZS – LA – sztafeta szwedzka
|
Wiktoria Rejlich
|
VI
|
II
|
XXII Wojewódzki Dziecięcy Festiwal Piosenki w Korfantowie
|
I
|
XIV Wojewódzkim Festiwalu Artystycznym "Liść Dębu" w Dąbrowie Niemodlińskiej
|
N
|
Nominacja do ogólnopolskiego XVIII Festiwalu Wygraj Sukces (półfinał)
|
III
|
XII Tułowicki Festiwal „Piosenki z Serduszkiem”
|
Michał Szczepaniak
|
VI
|
I
|
Wojewódzki Konkurs Języka Angielskiego (etap miejsko-gminny)
|
I Z
|
Ogólnopolski Turniej Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym (etap gminny)
|
II Z
|
Ogólnopolski Turniej Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym (etap powiatowy)
|
I Ind.
|
Ogólnopolski Turniej Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym (etap gminny)
|
IIII Ind.
|
Ogólnopolski Turniej Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym (etap powiatowy)
|
I
|
XXI Miting Młodzika w Bystrzycy Oławskiej – pchnięcie kulą
|
II
|
Mistrzostwa Powiatu SZS w lekkoatletyce – Głuchołazy – pchnięcie kulą
|
III
|
Mistrzostwa Wojewódzkie LZS – LA – pchnięcie kulą
|
Adriana Wąsowicz
|
VI
|
II
|
XXII Wojewódzki Dziecięcy Festiwal Piosenki w Korfantowie
|
W
|
XIV Wojewódzkim Festiwalu Artystycznym "Liść Dębu" w Dąbrowie Niemodlińskiej
|
VIII
|
Miting młodzików w lekkoatletyce – Opole – 100 m
|
VII
|
Mistrzostwa Powiatu SZS w lekkoatletyce – Głuchołazy – 100 m
|