PDF Drukuj Email
piątek, 20 września 2013 16:56

I DZIEŃ PROMOCJI TALENTÓW 2011

Nim stała się SZKOŁĄ ODKRYWCÓW TALENTÓW, walczyła z marazmem codzienności - wzbogacając ofertę edukacyjną, aktywizując uczniów i doskonaląc formy i metody pracy z uczniami. Pierwszy Dzień Promocji Talentów odbył się 21 marca 2011 r. W tym czasie korfantowska podstawówka wchodziła w skład zespołu szkół. Formuła publicznego zaprezentowania własnych uzdolnień okazała się strzałem w dziesiątkę i stała się swoistym zaczynem działań o szerszym zasięgu. Poniżej przypominamy, archiwalny już, artykuł wspomnieniowy o pierwszym dniu promocji talentów w Korfantowie.


ImageImageImage

Zima przechodzi już do historii. Przed nami trzy miesiące wiosny. Dni stają się coraz dłuższe, jest ciepło, słonecznie, przyroda budzi się do życia. Postanowiliśmy wziąć z niej przykład. Z okazji Święta Wiosny w naszej szkole urządziliśmy Dzień Talentu. Zgłosiło się mnóstwo dzieci, które chciały zaprezentować swoje niezwykłe umiejętności. Uczestnicy pięknie recytowali  wiersze, śpiewali piosenki, tańczyli, malowali obrazy i siebie na wzajem, pokazywali magiczne sztuczki, kręcili na różne sposoby hula hop, jeździli na jednym kółku, rozśmieszali nas kabaretowymi skeczami. Po tych prezentacjach udaliśmy się do hali sportowej na występ iluzjonisty, tu dopiero się działo…

Stolik unosił się w powietrzu, znikały  lub pojawiały się różne przedmioty, węzły same się rozwiązywały, po prostu magia. Oby wszystkie wiosenne dni były takie ciepłe i radosne !

Anna Szejdewik

ImageImageImageImage

ImageImageImageImage

ImageImageImageImageImage Image

ImageImageImage

 

 

 

 

Newsflash

Zespół Szkolno-Przedszkolny  w Korfantowie, ul. 3. Maja 12, 48-317 Korfantów, tel. 077 4343847, tel./fax 077 4343848