BEZPIECZNA DROGA DO SZKOŁY PDF Drukuj Email
wtorek, 03 października 2017 08:12

W dniu 03.10.2017 odbyło się spotkanie przedszkolaków i uczniów klas I-III i IV-VI z policjantem z Komisariatu Policji w Korfantowie st.sierż. Mateuszem Łozińskim

Temat spotkania : BEZPIECZNA DROGA DO SZKOŁY

Podczas spotkania przedszkolaki i uczniowie utrwalili wiedzą dotyczącą bezpiecznego poruszania się po drodze, bezpiecznego korzystania z publicznych środków transportu, dbania o bezpieczeństwo własne i swoich kolegów. Przypomnieli sobie ważne numery alarmowe oraz zasady udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej.

Uczniom klas I-III biorącym udział w konkursie plastycznym ,, BEZPIECZNA DROGA DO SZKOŁY” organizowanym przez Pedagoga szkoły przy współpracy z Radą Rodziców Szkoły Podstawowej podczas spotkania zostały wręczone dyplomy i upominki.

 

Ola Ziółkowska, Nikola Kubiak, Kasia Huzar, Ola Gach, Ines Bryłka, Natalia Jędrzejów, Zosia Niewiadowska, Agnieszka Sokołowska, Julia Rulinska, Maja Stolarczyk, Magda Stangred, Kasia Słodkowska, Hania Mirecka, Wiktoria Brudek, Paulina Dędys, Patrycja Bergiel, Karolina Niewiadowska, Ala Biegan, Alan Kłokosiński, Łukasz Salik, Agnieszka Preussner, Natalia Niewiadowska, Adam Gąsior, Denis Świtała, Łukasz Socha, Martyna Siano, Patryk Krasicki, Kuba Raczek, Olek Dziedzic, Natalia Stokowska, Rafał Kraska, Kacper Klubkowski, Julia Hawrot, Kuba Steciuk, Łukasz Koclęga, Zuzia Markowska, Patryk Kniaź, Tomek Wodziński, Emilka Sinicka, Oliwia Twardowska, Julia Gudzikowska, Karolina Przybyła, Wojtek Luchowski, Patryk Starzyński, Maciek Frydrych, Emilia Plachetka, Kacper Jenel, Michał Podkalicki, Filip Oleksów, Nadia Kamrat, Ola Budzanowska, Maksymilian Pejas, Marcel Goliasz, Julia Marcinkiewicz, Kacper Wojdyła, Artur Preussner.

Pedagog szkolny Beata Sroka

 

 

 

Newsflash

Zespół Szkolno-Przedszkolny  w Korfantowie, ul. 3. Maja 12, 48-317 Korfantów, tel. 077 4343847, tel./fax 077 4343848