XXIV Gminny Festiwal Piosenki i Tańca PDF Drukuj Email
czwartek, 24 maja 2018 00:00

24.05.2018 roku  nasze przedszkole było gospodarzem XXIV  Gminnego Festiwalu Piosenki i Tańca. Wśród zgromadzonych gości znalazała się Pani Jolanta Grzegorzewicz -Naczelnik Wydziału Edukacji i Spraw Społecznych Urzędu Miasta Korfantowa oraz Pani Irena Gołdyn - doradca metodyczny wychowania przedszkolnego z Opola. Nasze spotkanie zostało zainaugurowane poprzez instrumentalny występ zespołu "Przyjaciele" w składzie Burmistrz Korfantowa, Pan Janusz Wójcik, Dyrektor Miejsko-Gminnego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Korantowie, Pan Stanisław Szkolny, oraz instruktor muzyczny, Pan  Zbigniew Herman. Następnie mogliśmy wysłuchać gry na saksofonie naszego wychowanka z grupy "Wiewiórki" -Błażeja Brzeziny. Kolejno prezentowały się poszczególne grupy z Przedszkola im. Misia Uszatka w Korfantowie oraz zaproszone przedszkola z Przechodu, Ścinawy oraz  Węży. Dzieci zaprezentowały przepiękne układy taneczne oraz piosenki. Zgromadzona publiczność nagradzała występy gromkimi brawami. Wszystkie występujące dzieci otrzymały nagrody i pamiątkowe dyplomy.

Anna Tlałka

 

 

 

Newsflash

Zespół Szkolno-Przedszkolny  w Korfantowie, ul. 3. Maja 12, 48-317 Korfantów, tel. 077 4343847, tel./fax 077 4343848