OBCHODY 100-LETNIEJ ROCZNICY ODZYSKANIA NIEPODLEGŁOŚCI PRZEZ POLSKĘ W PRZEDSZKOLU MISIA USZATKA PDF Drukuj Email
sobota, 10 listopada 2018 20:43

Tegoroczne Święto Odzyskania Niepodległości społeczność przedszkolna obchodziła uroczyście podczas wspólnej akademii. Wszystkie grupy przedszkolne zainaugurowały spotkanie odśpiewaniem Hymnu Narodowego. Kolejno zaprezentowane zostały wiersze, piosenki, marsze z flagami i tańce o tematyce patriotycznej. Przedszkolaki stanęły na wysokości zadania i bezbłędnie, i z pomysłem, przedstawiły przygotowane treści, za co nagrodzone zostały gromkimi brawami. Całość spotkania podsumowała Pani Dyrektor, Joanna Fudali, dziękując za piękny program artystyczny. Po spotkaniu przedszkolaki obejrzały prezentację multimedialną o symbolach narodowych oraz maszerowały z flagami ulicami Korfantowa.

Nauczycielki wychowania przedszkolnego

 

 

 

Newsflash

Zespół Szkolno-Przedszkolny  w Korfantowie, ul. 3. Maja 12, 48-317 Korfantów, tel. 077 4343847, tel./fax 077 4343848