DZIEŃ PATRONA PRZEDSZKOLA MISIA USZATKA W KORFANTOWIE PDF Drukuj Email
piątek, 23 listopada 2018 00:00

Dnia 23 listopada 2018r odbyła sie uroczystość z okazji Dnia Patrona naszego przedszkola - Misia Uszatka. Na samym początku wszystkie dzieci oraz przybyli goście wspólnie odśpiewali hymn przedszkola. Następnie w krótkim programie artystycznym wystąpiły wszystkie grupy przedszkolne.

Po występach wszystkie przedszkolaki wspólnym wierszem poprosiły p. burmistrza o pasowanie nowych dzieci na przedszkolaka. Po złożeniu obietnicy przez dzieci, pan burmistrz Janusz Wójcik zaczarowanym ołówkiem dokonał pasowania. Z tej okazji wszystkie dzieci otrzymały drobny upominek ufundowany przez Radę Rodziców.

Wspólne zdjęcie zakończyło przedszkolną uroczystość.

Dorota Wilk wychowawczyni gr MISIÓW

 

 

 

Newsflash

Zespół Szkolno-Przedszkolny  w Korfantowie, ul. 3. Maja 12, 48-317 Korfantów, tel. 077 4343847, tel./fax 077 4343848