Dzień pieczonego ziemniaka PDF Drukuj Email
piątek, 18 października 2019 00:00

Jesień to czas zbiorów ziemniaków, a przy tym doskonała okazja do wspólnej zabawy  i lepszego poznania tego popularnego warzywa. Z tej  okazji skorzystały nasze przedszkolaki i 18 października wraz z paniami obchodziły Święto Pieczonego Ziemniaka na stadionie Miejskim w Korfantowie.
Wszyscy przybyli do przedszkola we wspaniałych humorach i z szerokim uśmiechem pomaszerowaliśmy na stadion.
Dzieci mogły wykazać się w pięknych rysunkach kredą, w śpiewie i tańcu oraz konkurencji sportowej.

Nikogo z uczestników spotkania nie ominął poczęstunek. Wszyscy mogli spróbować pieczonych ziemniaków przygotowanych przez rodziców dzieci, którym za pomoc w imieniu pań serdecznie dziękuję! Dziękuję Radzie Rodziców za zakup potrzebnych artykułów spożywczych oraz za wspaniałe przygotowanie imprezy.
Ten jesienny, piękny słoneczny dzień na długo pozostanie w naszej pamięci!

Karolina Wawrzkiewicz- wychowawca


 

 

Newsflash

Zespół Szkolno-Przedszkolny  w Korfantowie, ul. 3. Maja 12, 48-317 Korfantów, tel. 077 4343847, tel./fax 077 4343848