BEZPIECZNY PRZEDSZKOLAK NA WAKACJACH - SPOTKANIE Z POLICJANTEM PDF Drukuj Email
czwartek, 15 czerwca 2023 00:00

Zbliżają się wakacje, czas pomyśleć o odpoczynku. Dzieci z Przedszkola im. Misia Uszatka będą również spędzać czas w lesie, nad jeziorem, w górach czy nad morzem. Aby czas był miło spędzony musimy pamiętać o zasadach bezpieczeństwa. W ramach akcji ,,Bezpieczne wakacje” zaprosiliśmy do naszego przedszkola funkcjonariusza policji z komisariatu w Korfantowie. Pan Policjant przeprowadził z dziećmi pogadankę dotyczącą zasad bezpieczeństwa i przedstawił prezentację multimedialną pt.: ,,Bezpieczny przedszkolak podczas wakacji”. Z oglądanej prezentacji dzieci dowiedziały się w jaki sposób spędzać czas, czego należy unikać, aby wakacyjny odpoczynek dostarczył niezapomnianych wrażeń.


Anna Mariowska, Adrianna Gajewska – nauczycielki przedszkola

 

 

 

Newsflash

Zespół Szkolno-Przedszkolny  w Korfantowie, ul. 3. Maja 12, 48-317 Korfantów, tel. 077 4343847, tel./fax 077 4343848