UROCZYSTOŚĆ POŻEGNANIA PRZEDSZKOLA PDF Drukuj Email
piątek, 16 czerwca 2023 00:00

16 czerwca 2023 r. wychowankowie z grup Motylków i Żabek pożegnały Przedszkole im. Misia Uszatka w Korfantowie. Uroczystość zaszczyciła swoją obecnością liczna grupa rodziców oraz bliskich dzieci, dyrekcja, kadra pedagogiczna oraz pracownicy placówki, a także przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego Szkoły Podstawowej im. Wojska Polskiego w Korfantowie. Wśród zaproszonych gości znalazła się Przewodnicząca Rady Rodziców Przedszkola - Magdalena Marcinkiewicz-Juzwa. Spotkanie rozpoczęło się od poloneza, po czym dzieci przedstawiły program artystyczny, który przygotowały wraz z nauczycielkami - Iwoną Filipek i Ireną Bentkowską. Występom dzieci przyglądali się wzruszeni rodzice i opiekunowie. Na zakończenie dzieci otrzymały pamiątkowe dyplomy i upominki. Życzymy wszystkim przedszkolakom wesołych wakacji i powodzenia w szkole. Po zakończeniu występów dziecięcych, społeczność placówki pożegnała Panią Irenę Bentkowską, wieloletniego nauczyciela korfantowskiej placówki, która zdecydowała się skorzystać z możliwości przejścia na świadczenie emerytalne.

 

Iwona Filipek, Irena Bentkowska- wychowawczynie grup "0"

 

 

 

Newsflash

Zespół Szkolno-Przedszkolny  w Korfantowie, ul. 3. Maja 12, 48-317 Korfantów, tel. 077 4343847, tel./fax 077 4343848