BAL JESIENNY 2023 PDF Drukuj Email
czwartek, 05 października 2023 19:26

W dniu 5 października 2023 roku w Przedszkolu im. Misia Uszatka w Korfantowie odbył się Bal Jesienny. W balu wzięły udział wszystkie grupy przedszkolne. Przedszkolaki przyszły ubrane w piękne, jesienne stroje. Uroczystość zaczęła się od powitania Pani Jesieni, która niestety zgubiła gdzieś swój strój. Na szczęście przedszkolaki były na to przygotowane, każda grupa przygotowała dla Pani Jesieni jedną część jej garderoby. Kiedy Pani Jesień była już odpowiednio ubrana bal zaczął się na dobre. Zabawy było co niemiara. Dzieci zaprezentowały również swoje wymyślne stroje podczas pokazu. Udały się również na poczęstunek w formie zdrowych przekąsek przygotowanych przez rodziców. Był to bardzo udany dzień wypełniony zabawą, tańcem i miłą atmosferą.

Patrycja Bąba i Agnieszka Szewczyk- nauczycielki przedszkola

 

 

 

Newsflash

Zespół Szkolno-Przedszkolny  w Korfantowie, ul. 3. Maja 12, 48-317 Korfantów, tel. 077 4343847, tel./fax 077 4343848