ROZSTRZYGNIĘCIE KONKURSU PLASTYCZNEGO – „JESIEŃ WOKÓŁ NAS” PDF Drukuj Email
poniedziałek, 06 listopada 2023 20:10

W ramach współpracy z Zespołem Szkolno-Przedszkolnym we Włodarach dzieci z naszego przedszkola zostały zaproszone do udziału w konkursie plastycznym pt. „Jesień wokół nas”. Do udziału w konkursie zostały zgłoszone 23 prace z Przedszkola im. Misia Uszatka w Korfantowie. Jury konkursowe wyłoniło zwycięzców w kategorii dzieci młodszych: II miejsce: Nela Niewiadowska z gr. „Pszczółki” oraz wyróżnienie: Piotr Gaweł z gr. „Żabki”. Głównym celem konkursu było: rozwijanie u dzieci umiejętności plastycznych i kreatywności, rozbudzanie wrażliwości estetycznej i zainteresowań związanych ze zmianami w przyrodzie w okresie jesieni. Dziękujemy wszystkim uczestnikom konkursu za wkład pracy włożony w wykonanie ciekawych prac.

Anna Mariowska, Karolina Warzkiewicz – nauczycielki przedszkola

 

 

 

Newsflash

Zespół Szkolno-Przedszkolny  w Korfantowie, ul. 3. Maja 12, 48-317 Korfantów, tel. 077 4343847, tel./fax 077 4343848