Z PRZYJACIELEM PRZEZ OKRĄGŁY ROCZEK PDF Drukuj Email
piątek, 01 grudnia 2023 12:07

W grupie WIEWIÓREK będzie realizowany projekt pn. „Z PRZYJACIELEM PRZEZ OKRĄGŁY ROCZEK” stanowiący plan współpracy Przedszkola im. Misia Uszatka w Korfantowie z Przedszkolem w Rzymkowicach. Głównym celem działań jest nawiązywanie pozytywnych relacji z rówieśnikami oraz przybliżanie dzieciom metod komunikacji listowej. Przedsięwzięcie zakłada: rozwijanie empatii oraz umiejętności współpracy z rówieśnikami, poszerzanie wiedzy o otaczającym świecie oraz rozwijanie umiejętności posługiwania się listowymi formami komunikacji. Realizatorką projektu jest pani Anna Mariowska przy współpracy z panią Katarzyną Ołotą.

 

Newsflash

Zespół Szkolno-Przedszkolny  w Korfantowie, ul. 3. Maja 12, 48-317 Korfantów, tel. 077 4343847, tel./fax 077 4343848