PIECZEMY ŚWIĄTECZNE CIASTECZKA! PDF Drukuj Email
poniedziałek, 04 grudnia 2023 00:00

W poniedziałek, 4 grudnia br., z samego rana, grupa "MOTYLKÓW" przedszkola w Korfantowie rozpoczęła przygotowania do pieczenia świątecznych ciasteczek. Dzieci w tym dniu przyniosły fartuszki oraz foremki dowiedziały się również jakie składniki są potrzebne do wykonania ciasta. Wszystkie przedszkolaki z wielkim zaangażowaniem pracowały wybierając różne kształty foremek. Dzieci musiały wykazać się dużą cierpliwością czekając aż ciasteczka się upieką. Podczas dekorowania, ozdabiania mogliśmy zobaczyć jak bardzo twórcze potrafią być nasze "MOTYLKI".

Wychowawczyni grypy - Karolina Wawrzkiewicz

 

 

Newsflash

Zespół Szkolno-Przedszkolny  w Korfantowie, ul. 3. Maja 12, 48-317 Korfantów, tel. 077 4343847, tel./fax 077 4343848