Rozstrzygnięciu Konkursu Ekologicznego pt. „Piękno środowiska naturalnego” PDF Drukuj Email
czwartek, 07 grudnia 2023 10:23

Miło nam poinformować o rozstrzygnięciu Konkursu ekologicznego pt. „Piękno środowiska naturalnego” w konkursie wzięły udział dzieci z przedszkola w Korfantowie, Rzymkowic i Ścinawy. Wszystkich prac konkursowych było aż 41! Za co serdecznie dziękujemy. Celem konkursu było kształtowanie postaw proekologicznych u dzieci. Komisja oceniająca
pracę wzięła pod uwagę zaangażowanie dzieci oraz zastosowaną technikę. Dzieci otrzymały dyplomy i nagrody rzeczowe. Komisja wyłoniła 12 głównych laureatów w dwóch kategoriach wiekowych (dzieci młodsze 3-4 latki, dzieci starsze 5-6). Dziękujemy sponsorom konkursu: Polskiemu Związkowi Koła Wędkarskiego w Korfantowie. Poniżej przedstawimy listę
laureatów:


3 latki
I miejsce Hanna Krecidlo
I miejsce Oliwia Kopij

II miejsce Agata Pollak

4 latki

I miejsce Nela Niewiadowska
II miejsce Jakub Zadrożny
III miejsce Eliza Wojciechowska

5 latki
I miejsce Jan Zadrożny
I miejsce Julia Juśkiewicz

II miejsce Matylda Pollak

6 latki
I miejsce Dawid Sobkowicz
II miejsce Łukasz Nowotny
III miejsce Julia Baczewska

Koordynatorem konkursu była Anna Mariowska oraz współorganizujące
Karolina Wawrzkiewicz i Katarzyna Ołota

 

Newsflash

Zespół Szkolno-Przedszkolny  w Korfantowie, ul. 3. Maja 12, 48-317 Korfantów, tel. 077 4343847, tel./fax 077 4343848