Mikołaj w przedszkolu PDF Drukuj Email
środa, 06 grudnia 2023 00:00

Dziś naszych Przedszkolaków odwiedził długo wyczekiwany gość – Święty Mikołaj. Dzieci z niecierpliwością nasłuchiwały zbliżających się do drzwi ich sali ,,Mikołajowych” dzwoneczków. Każda z grup, w eleganckich strojach z czerwonym akcentem, powitała Świętego Mikołaja wierszem, piosenką bądź tańcem. Po zaprezentowaniu się każdy Przedszkolak stawał przed Mikołajem i po krótkim teście sprawdzającym czy był w tym roku grzeczny otrzymywał upragniony prezent. Dzieci mogły również zrobić sobie zdjęcie z naszym gościem. Spotkania mijały w miłej atmosferze i przyniosły dzieciom wiele radości.

Opracowała: Adrianna Gajewska

 

 

 

Newsflash

Zespół Szkolno-Przedszkolny  w Korfantowie, ul. 3. Maja 12, 48-317 Korfantów, tel. 077 4343847, tel./fax 077 4343848