Wyjazd przedszkolaków na przedstawienie pt. „Królowa Śniegu” PDF Drukuj Email
środa, 31 stycznia 2024 00:00

W dniu 31 stycznia przedszkolaki z grup 4 - 5- 6 latków wybrały się do Nyskiego Domu Kultury na przedstawienie teatralne pt:,,Królowa Śniegu”. Zaprezentowane przez aktorów Teatru Współczesnego z Krakowa. Nowa, pobudzająca wyobraźnię adaptacja klasycznej opowieści Andersena wprowadziła dzieci w baśniowy świat księżniczek i rozbójników, zwierząt przemawiających ludzkim głosem. Ta wzruszająca,ale i zabawna historia o nieustającej walce dobra ze złem, o sile przyjaźni, wierności i poświęceniu sprawiła dzieciom ogromną przyjemność. Pełni wrażeń wróciliśmy do przedszkola. Wycieczka została w całości sfinansowana przez Radę Rodziców.

Karolina Wawrzkiewicz-wychowawca grupy

 

 

 

Newsflash

Zespół Szkolno-Przedszkolny  w Korfantowie, ul. 3. Maja 12, 48-317 Korfantów, tel. 077 4343847, tel./fax 077 4343848