Przedstawienie z okazji Pierwszego Dnia Wiosny i Świąt Wielkanocnych oraz Rozstrzygnięcie Konkursu Wielkanocnego na "Najpiękniejszą Pisankę" PDF Drukuj Email
środa, 27 marca 2024 00:00

Dnia 27 marca 2024 roku w naszej placówce odbyło się przedstawienie nauczycieli przedszkola z okazji Pierwszego Dnia Wiosny oraz Świąt Wielkanocnych. Na obejrzenie przedstawienia zostali zaproszeni wszyscy nauczyciele zarówno szkoły podstawowej jak i przedszkola, wszyscy uczniowie szkoły oraz dzieci uczęszczające do przedszkola oraz dyrekcja.


Pani Karolina Wawrzkiewicz z grupy "Motylków" odgrywała rolę Pani Sowy, Pani Anna Mariowska z grupy "Wiewiórek" odgrywała rolę Jeża, Pani Katarzyna Ołota z grupy "Wiewiórek" oraz Pani Dorota Wilk z grupy "Żabek" grały Wiewiórki, Pani Adrianna Gajewska z grupy "Biedronek" była Zimą, Pani Patrycja Bąba z grupy "Pszczółek" odgrywała Panią Wiosnę, a Pani Agnieszka Szewczyk z grupy "Misiów" odgrywała rolę Zajączka Wielkanocnego.Dzieci oglądające występ Pań również zostały zaangażowane w przedstawienie poprzez zgadywanie odgłosów wiosennych zwierząt, pomoc zajączkowi przy wyklaskiwaniu rytmu oraz przy śpiewaniu wiosennej piosenki. Panie zostały nagrodzone ogromnymi oklaskami i zadowoleniem widzów.

Po zakończonym przedstawieniu odbyło się również rozstrzygnięciu Konkursu Wielkanocnego pt. "Konkurs na Najpiękniejszą Pisankę". Tak jak głosił regulamin konkursu został on rozstrzygnięty w dwóch kategoriach wiekowych- 3 i 4 latki oraz 5 i 6 latki. W grupie młodszej wyniki wyglądały następująco:
I miejsce- Agata Pollak z grupy "Misie",
II miejsce- Oliwia Kopij z grupy "Motylków",
III miejsce- Małgorzata Grzegorzek z grupy "Żabek".
W grupie starszej:
I miejsce- Julia Juśkiewicz z grupy "Biedronek",
II miejsce- Aleksandra Juśkiewicz z grupy "Biedronek",
III miejsce- Liliana Walczak z grupy "Zajączków".
Pozostałe osoby, które wzięły udział w konkursie (a uczestników było prawie 50) również otrzymały nagrody wręczone przez wychowawczynie w swoich salach. Dziękujemy wszystkim za udział i za przygotowanie pięknych pisanek.

Agnieszka Szewczyk i Patrycja Bąba- nauczycielki przedszkola

 

 

Newsflash

Zespół Szkolno-Przedszkolny  w Korfantowie, ul. 3. Maja 12, 48-317 Korfantów, tel. 077 4343847, tel./fax 077 4343848