JESTEM WYJĄTKOWY JAK KAŻDY - ŚWIATOWY DZIEŃ ŚWIADOMOŚCI AUTYZMU 2024 PDF Drukuj Email
poniedziałek, 25 marca 2024 00:00

Dobrze widzi się tyko sercem.

Najważniejsze jest niewidoczne dla oczu…”

Antoine de Saint-Exupery

 

Z nadchodzącą wiosną stajemy się bardziej uważny na drugiego człowieka. Promienie słońca w sposób naturalny budzą uśpioną w nas energię do działania. Ten piękny czas pozwala na nowo odkrywać piękno drzemiące w każdym z nas. Społeczność Przedszkola im. Misia Uszatka w Korfantowie jest ogrodem pełnym pięknych kwiatów czekających z wytęsknieniem na powiew wiosny i ukazanie się w pełnej okazałości.


Wiosna to czas kiedy pracownicy naszego zespołu pragną pokazać swoim podopiecznym, że pomimo naszej różnorodności jesteśmy dla siebie nawzajem wsparciem i przyjacielem. Niema bowiem nic cenniejszego od prawdziwej beztroskiej przyjaźni wieku dziecięcego. Zbliżający się wielkimi krokami miesiąc kwiecień jest dla naszej placówki czasem poświęconym na kształtowanie pozytywnych relacji rówieśniczych, dostarczanie im poprzez planowane aktywności wiedzy na temat drugiego człowieka i budowanie podwalin empatii.

 

 

Koordynatorki projektu: Katarzyna Ołota, Dominika Deszczka, Monika Ryś

 

Newsflash

Zespół Szkolno-Przedszkolny  w Korfantowie, ul. 3. Maja 12, 48-317 Korfantów, tel. 077 4343847, tel./fax 077 4343848