Dzień Mamy i Taty w przedszkolu PDF Drukuj Email
poniedziałek, 27 maja 2024 00:00

„Mama Tata najpiękniejsze słowa świata „To właśnie rodzice są najważniejszymi osobami w życiu każdego dziecka. Z tej okazji do naszego przedszkola już od 20 maja do 24 maja rodzice zostali zaproszeni aby mogli wraz z dziećmi uczestniczyć w uroczystości z okazji ich święta. Pod czujnym okiem swoich Pań przygotowały pełne wzruszeń występy, które mamy nadzieję rodzice zapamiętają na długo. Poprzez piękne wiersze, piosenki i tańce dzieci chciały wyrazić swoją wdzięczność za okazane wsparcie, miłość, troskę i trud wychowawczy. W ramach podziękowań dzieci przygotowały dla Mamy i Taty piękne upominki. Po występach wszystkie mamy oraz tatusiowe zostali zaproszeni na słodki poczęstunek, podczas którego trwały rozmowy pełne wzruszeń i uznania, którymi dzielili się między sobą jeszcze raz przeżywając występy swoich pociech.
Ta uroczystość była okazją do integracji środowiska rodzinnego i przedszkolnego, wspólnego przeżywania radości, okazywania miłości rodzicom przez swoje pociechy.


Karolina Wawrzkiewicz- nauczyciel przedszkola

 

 

Newsflash

Zespół Szkolno-Przedszkolny  w Korfantowie, ul. 3. Maja 12, 48-317 Korfantów, tel. 077 4343847, tel./fax 077 4343848