OLIMPIADA SPORTOWA PRZEDSZKOLAKA PDF Drukuj Email
środa, 05 czerwca 2024 00:00

 Dnia 5 czerwca 2024 roku w Przedszkolu im. Misia Uszatka odbyła się kolejna Olimpiada Sportowa Przedszkolaka . Rozpoczęciem wydarzenia było uroczyste wejście każdej z grup. W spotkaniu i rozgrywkach uczestniczyły również dzieci z Przedszkola w Rzymkowicach, które zostały zaproszone przez nauczycieli i dzieci z gr. Wiewiórki. Wszystkie grupy przedszkolne uczestniczyły w przygotowanych przez wychowawców konkurencjach sportowych. Dzieci doskonaliły swoją sprawność fizyczną ale ponad to świetnie się bawiły w towarzystwie swoich rówieśników. Wszystkie dzieci po zakończonych rozgrywkach wzięły udział w uroczystości wręczenia medali. Podsumowaniem wspólnej zabawy było wypuszczenie „Balonika Przyjaźni”

Katarzyna Ołota

 

Newsflash

Zespół Szkolno-Przedszkolny  w Korfantowie, ul. 3. Maja 12, 48-317 Korfantów, tel. 077 4343847, tel./fax 077 4343848