Dzień Dziecka w naszym przedszkolu PDF Drukuj Email
piątek, 07 czerwca 2024 00:00

W piątek 07.06.2024r. W naszym przedszkolu odbył się Dzień Dziecka. Dla wszystkich dzieci był to dzień pełen radości, uśmiechu i zabawy. Dzień Dziecka kochają wszystkie dzieci te małe i te duże, od samego rana trwały zabawy odwiedziły nas Panie animatorki, które przygotowały cudowne atrakcje dla przedszkolaków. Były wspólne tańce, zabawy, pyszna wata cukrowa oraz tatuaże, które cieszyły dzieci. Niespodzianką dla dzieci była Myszka Minnie, która wraz z dziećmi spędziła ten wspaniały czas podczas zabaw. Dzieci miały również przygotowany z tej okazji poczęstunek oraz drobne prezenty, które sprawiły uśmiech na twarzach dzieci. Mamy nadzieję, że ten dzień wypełniony radością będzie mile wspominany przez przedszkolaków.

Karolina Wawrzkiewicz- nauczyciel przedszkola

 

 

 

Newsflash

Zespół Szkolno-Przedszkolny  w Korfantowie, ul. 3. Maja 12, 48-317 Korfantów, tel. 077 4343847, tel./fax 077 4343848