„Przyjaciele są jak ciche anioły, które podnoszą nas, kiedy nasze skrzydła zapominają, jak latać.” PDF Drukuj Email
wtorek, 18 czerwca 2024 20:56

Normal 0 21 false false false PL X-NONE X-NONE

Grupa "WIEWIÓREK" z Przedszkola im. Misia Uszatka w Korfantowie przez cały rok szkolny wymieniała listy z dziećmi z Przedszkola w Rzymkowicach. Dzieci z zaprzyjaźnionej placówki zostały zaproszone na Olimpiadę Sportową Przedszkolaka organizowaną przez przedszkole w Korfantowie. Po wspólnych zmaganiach na boisku dzieci wspólnie spędziły miłe chwile w sali gr. Wiewiórek. W ostatnim tygodniu roku szkolnego przedszkolaki wykonały podziękowania i życzenia udanych wakacji, które dostarczono do Przedszkola w Rzymkowicach.

Opracowała Katarzyna Ołota Anna Mariowska

 

 

Newsflash

Zespół Szkolno-Przedszkolny  w Korfantowie, ul. 3. Maja 12, 48-317 Korfantów, tel. 077 4343847, tel./fax 077 4343848