POŻEGNANIE PRZEDSZKOLA PRZEZ DZIECI Z GRUP ZEROWYCH „Wiewiórki” i „Zajączki” PDF Drukuj Email
środa, 19 czerwca 2024 18:18

19 czerwca 2024 roku odbyła się uroczystość pożegnania Przedszkola im. Misia Uszatka w Korfantowie przez absolwentów z grup: „Wiewiórki” i „Zajączki”. Na uroczystość przybyli licznie rodzice, dyrekcja Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Korfantowie, grono pedagogiczne oraz pracownicy przedszkola. Spotkanie rozpoczęło się wejściem w rytmie poloneza, odśpiewano hymn przedszkola i zaprezentowano program artystyczny przygotowany pod kierunkiem nauczycielek – Teresy Kowalskiej i Anny Mariowskiej. Na zakończenie dzieci otrzymały pamiątkowe dyplomy, książki i upominki. Wszystkim wychowankom naszego przedszkola życzymy udanych wakacji i powodzenia na nowej drodze obowiązków szkolnych.

Teresa Kowalska, Anna Mariowska – nauczycielki grup „0”

 

 

 

Newsflash

Zespół Szkolno-Przedszkolny  w Korfantowie, ul. 3. Maja 12, 48-317 Korfantów, tel. 077 4343847, tel./fax 077 4343848