PIERWSZOKLASIŚCI CZYTELNIKAMI BIBLIOTEKI SZKOLNEJ PDF Drukuj Email
środa, 23 października 2019 00:00

PIERWSZOKLASIŚCI CZYTELNIKAMI BIBLIOTEKI SZKOLNEJ

 

 

 

23 października 2019 roku dzieci z klas pierwszych w asyście pań wychowawczyń tłumnie stawiły się w szkolnej bibliotece. Celem tej wizyty była chęć zapoznania się z zasobami oraz działalnością naszej biblioteki.

Uczniowie z zaciekawieniem przeglądali zgromadzone tu zbiory, z wypiekami na twarzy wysłuchali opowiadania o zagubionej książce z biblioteki i o tym, co z tego wyniknęło. Świetnie poradzili sobie ze sformułowaniem zasad szacunku do książek oraz zapoznali się z bibliotecznym regulaminem ich udostępniania. Na koniec dzieci zostały zaproszone do pierwszego samodzielnego wypożyczenia, do czego przystąpiły ochoczo i z entuzjazmem.

 

  

 

Katarzyna Suchodolska - nauczyciel bibliotekarz

 

 

 

 

Newsflash

Zespół Szkolno-Przedszkolny  w Korfantowie, ul. 3. Maja 12, 48-317 Korfantów, tel. 077 4343847, tel./fax 077 4343848