|
W oczekiwaniu na Święta Wielkanocne |
|
|
|
|
środa, 01 kwietnia 2026 00:00 |
Uczniowie klasy II A intensywnie przygotowywali się do nadchodzących Świąt Wielkanocnych. Podczas zajęć plastyczno-technicznych powstały liczne, barwne ozdoby, które ozdobiły naszą salę. Dzieci nie tylko rozwijały swoje talenty manualne, ale także ćwiczyły umiejętność redagowania życzeń świątecznych. Ważnym elementem zajęć był blok edukacyjny poświęcony tradycjom – uczniowie poznali zwyczaje wielkanocne panujące w Polsce oraz w innych krajach Europy, odkrywając różnorodność naszych sąsiadów.
Anna Tlałka - wych.klasy II A
|