Rozstrzygnięcie konkursu ,, OWOCE W SZKOLE” PDF Drukuj Email
czwartek, 17 grudnia 2015 00:00

17 grudnia został rozstrzygnięty konkurs dla klas I-III ,, Owoce w szkole” . Konkurs jak co roku cieszył się wielkim zainteresowaniem wśród uczniów. Nagrody dla naszych uczniów zostały zasponsorowane przez Radę Rodziców ZSP w Korfantowie, Urząd Miejski w KORFANTOWIE , Colo Market- Delikatesy Centrum-Pani Katarzyna Szkolna –Gach Korfantów, Trop- Raj dziecka Pan AndrzejŚwiczewski Prudnik, Grav Laser Pan Piotr Szczechowicz Włostowa, Agent PZU / KORFANTÓW Pani Daria Ruszel, Opolski Teatr Lalki i Aktora w OPOLU im. A. Smolki, Szkoła Języka Angielskiego Pani Joanna Mazurek – Kurzelnik Przydroże Małe . Anonimowi sponsorzy. Organizatorzy konkursu składają bardzo serdeczne podziękowania dla wszystkich darczyńców.

I miejsce

Monika Kwoczek, Marta Sroka, Julia Aksamitowska, Marlena Przybyła, Ines Bryłka

 

II miejsce

Oliwer Świtała, Maja Bidzińska, Patryk Podstawka, Jagoda Chudek, Marcjanna Bieniek, Emilia Ludwig

III miejsce

Julia Seman, Emilia Drążek, Wiktoria Brudek, Hanna Mirecka, Diana Szczechowicz, Magdalena Stangret, Wojtek Bieniek, Karolina Niewiadowska, Emilia Karpicka, Natalia Szkudlarska, Tomasz Kniaź, Karol Woźny

Organizatorzy konkursu Beata Swaciak –Sroka - Pedagog szkolny

Piotr Krzywicki - Nauczyciel świetlicy i techniki

Aneta Świtała - Intendent

 

 

 

Newsflash

Zespół Szkolno-Przedszkolny  w Korfantowie, ul. 3. Maja 12, 48-317 Korfantów, tel. 077 4343847, tel./fax 077 4343848