Rozstrzygnięcie konkursu ,, Na najładniejszą kartkę bożonarodzeniową” PDF Drukuj Email
czwartek, 17 grudnia 2015 00:00

W dniu 17 grudnia 2015 roku zostały wręczone nagrody dla uczniów biorących udział w konkursie bożonarodzeniowym. Konkurs jak co roku cieszył się wielkim zainteresowaniem wśród uczniów. Nagrody dla naszych uczniów zostały zasponsorowane przez Radę Rodziców ZSP w Korfantowie, Urząd Miejski w KORFANTOWIE , Colo Market- Delikatesy Centrum-Pani Katarzyna Szkolna –Gach Korfantów, Trop- Raj dziecka Pan AndrzejŚwiczewski Prudnik, Grav Laser Pan Piotr Szczechowicz Włostowa, Agent PZU / KORFANTÓW Pani Daria Ruszel, Opolski Teatr Lalki i Aktora w OPOLU im. A. Smolki, Szkoła Języka Angielskiego Pani Joanna Mazurek – Kurzelnik Przydroże Małe. Anonimowi sponsorzy. Organizatorzy konkursu składają bardzo serdeczne podziękowania dla wszystkich darczyńców.

I MIEJSCE

Patryk Świtała, Oliwer Świtała, Marta Sroka, Emilia Ludwig, Emilia Drążek, Beata Janowska, Ola Rohaczyńska, Sandra Biernacka, Tomasz Kniaz, Sebastian Oleksów, Lena Nasienniak, Marlena Przybyła, Hanna Mirecka, Tomasz Preussner, Julia Seman, Wiktoria Brudek, Anita Bergiel, Maja Stolarczyk, Amelia Zienkiewicz, Zosia Schwarzer

 

II MIEJSCE

Karol Wozny, Julia Rulińska, Ola Pruchnik, Natalia Kowalska, Patryk Ruliński, Agata Mazurkiewicz, Marcjanna Bieniek, Angelika Szubińska, Jakub Litwin, Maja Bidzińska, Karolina Niewiadowska, Patryk Podstawka

III MIEJSCE

Magdalena Iżykowska, Karolina Wanecka, Artur Preussner, Agnieszka Sokołowska, Amelia Chodera,Kasandra Bieniek, Andrzej Socha, Wiktoria Rynkiewicz, Michał Świtała, Dawid Oleksów, Dawid Wawryk, Ola Gorke, Wiktoria Wypych, Paweł Taratuta.

 

Organizatorzy konkursu: Beata Swaciak –Sroka - Pedagog szkolny

Piotr Krzywicki - Nauczyciel świetlicy i techniki

Aneta Świtała - Intendent

 

 

Newsflash

Zespół Szkolno-Przedszkolny  w Korfantowie, ul. 3. Maja 12, 48-317 Korfantów, tel. 077 4343847, tel./fax 077 4343848