KONKURS PLASTYCZNO-HISTORYCZNY "A TO CI HISTORIA!" PDF Drukuj Email
piątek, 11 marca 2022 12:58

Konkurs plastyczno-historyczny „A to ci historia!” jest skierowany do uczniów klas II i III Szkoły Podstawowej im. Wojska Polskiego w Korfantowie. Zadaniem uczestnika konkursu jest wykonanie ilustracji przedstawiającej obiekt zabytkowy z terenu miejscowości gminy Korfantów. Na odwrocie pracy plastycznej należy opisać przedstawiony obiekt oraz opatrzeć imieniem i nazwiskiem oraz klasą autora.

 

 

Prace należy wykonać na kartkach papieru formatu A4, dowolną techniką. Konkurs będzie przebiegał w dwóch kategoriach wiekowych: uczniów klas II i III. Prace należy składać do sekretariatu zespołu, na parterze budynku do 18 marca 2022 r. (piątek). Wyniki konkursu zostaną ogłoszone 23 marca br. Uczniowie, którzy już wykonali pracę powinni ją przekazać do sekretariatu zespołu na parterze. Dla dzieci, które zdecydują się na udział w konkursie przewidziano okazjonalne upominki, dla laureatów nagrody i dyplomy.

 

Newsflash

Zespół Szkolno-Przedszkolny  w Korfantowie, ul. 3. Maja 12, 48-317 Korfantów, tel. 077 4343847, tel./fax 077 4343848