KONSULTACJE SZKOLNE PDF Drukuj Email
wtorek, 02 czerwca 2020 10:05

 

KONSULTACJE SZKOLNE.pdf

 

W związku z decyzją Ministerstwa Edukacji Narodowej od 1 czerwca br. istnieje możliwość przeprowadzania konsultacji dla uczniów w szkołach, podczas których będą utrwalane kluczowe treści kształcenia w obrębie poszczególnych edukacji. Jednocześnie do końca roku będzie funkcjonowało nauczanie zdalne.

 

Konsultacje grupowe będą się odbywały się w małych grupach (8-10 osób) z zachowaniem bezpiecznej odległości pomiędzy uczniami (1,5-2 m), przy wietrzeniu sal lekcyjnych. Uczniów korzystających z konsultacji będą obowiązywały procedury przeciwepidemiczne.

Na zajęcia przyprowadza uczniów rodzic, on też zabiera dzieci po zakończeniu konsultacji. Zakładamy, że konsultacje będą trwały ok 3-5 godzin. Warunkiem uczestniczenia uczniów z takiej formy wsparcia jest zaakceptowanie procedur przeciwepidemicznych obowiązujących na terenie placówki oraz zgłoszenia dziecka przy użyciu karty zgłoszeniowej. Wypełnioną kartę zgłoszeniową należy przesłać pocztą mailową na adres Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. do 4 czerwca 2020 r. (czwartek).

Plan zajęć będzie uzależniony od liczby uczniów. Przy umiarkowanej liczbie osób chętnych możliwa jest organizacja zajęć codziennych. Przy większym zainteresowaniu zajęcia mogą zostać zorganizowane dla poszczególnych grup wiekowych np. trzy razy w tygodniu.

Prosimy o zapoznanie się z procedurami, ewentualne wypełnienie zgłoszenia i przesłania go na adres Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. .

 

 

Newsflash

Zespół Szkolno-Przedszkolny  w Korfantowie, ul. 3. Maja 12, 48-317 Korfantów, tel. 077 4343847, tel./fax 077 4343848