WITAMINOWY DZIEŃ KOBIET z Samorządem Uczniowskim PDF Drukuj Email
poniedziałek, 08 marca 2021 00:00

 


Naturalne witaminy polecamy Wam dziewczyny,

bo najlepsze witaminy to owoce i jarzyny!

Tymi słowami przedstawiciele męskiej części Samorządu Uczniowskiego zwrócili się do kwiatu naszej szkolnej społeczności – Pań i koleżanek, składając tym samym serdeczne życzenia z okazji ich święta w dniu 8 marca.

Wraz z nadchodzącym przesileniem wiosennym postanowiliśmy przypomnieć, jak ważne dla utrzymania zdrowia, urody i dobrego samopoczucia jest spożywanie produktów bogatych w naturalne witaminy. Mają one dobroczynny wpływ na budowanie naszej odporności, a ta z kolei pomaga nam w walce ze stresem i chorobami.

O tym wszystkim przekonująco zapewniali czterej dżentelmeni z Samorządu Uczniowskiego w czasie krótkiej wierszowanej inscenizacji pod tytułem „Witaminowe Abecadło”. Na koniec przedstawienia uczennice i Panie zostały obdarowane owocowym łakociem pełnym naturalnych witamin, a w tle wybrzmiewały słowa refrenu piosenki :

Najwięcej witaminy maja polskie dziewczyny. I to jest prawda , to jest fakt: dziewczęcy urok, wdzięk i takt. I chyba w całym świecie, piękniejszych nie znajdziecie. Za jeden uśmiech oddałbym Chicago , Paryż , Krym. !

Drogie Panie, z okazji Dnia Kobiet życzymy Wam dużo zdrowia i witalności !!!

Samorząd Uczniowski

 

 

Newsflash

Zespół Szkolno-Przedszkolny  w Korfantowie, ul. 3. Maja 12, 48-317 Korfantów, tel. 077 4343847, tel./fax 077 4343848