SZKOLNY KONKURS RECYTATORSKI "DLA CIEBIE POLSKO!" PDF Drukuj Email
środa, 12 maja 2021 09:43

Już po raz szósty zapraszamy uczniów Szkoły Podstawowej im. Wojska Polskiego w Korfantowie do udziału w Szkolnym Konkursie Recytatorskim pn. „Dla Ciebie Polsko!”. Konkurs stanowi jedno z wydarzeń uświetniających Dni Patrona Szkoły – Wojska Polskiego. Przedsięwzięcie ma na celu kształtowanie i pielęgnowanie postaw patriotycznych, budzenie poczucia więzi emocjonalnej, społecznej i kulturowej z własnym narodem, z jego historią i tradycją, uwrażliwienie na piękno języka ojczystego, promowanie talentów recytatorskich oraz propagowanie dewizy BÓG - HONOR - OJCZYZNA jako wartości ponadczasowej.

REGULAMIN KONKURSU RECYTATORSKIEGO - DLA CIEBIE POLSKO 2021.pdf

 

Newsflash

Zespół Szkolno-Przedszkolny  w Korfantowie, ul. 3. Maja 12, 48-317 Korfantów, tel. 077 4343847, tel./fax 077 4343848