Podsumowanie Szkolnego Konkursu Plastycznego pn. „ Od rycerza do żołnierza” PDF Drukuj Email
poniedziałek, 31 maja 2021 00:00

W VI edycji Szkolnego Konkursu Plastycznego pn. „ Od rycerza do żołnierza” zorganizowanego w ramach obchodów Dni Patrona naszej szkoły wzięło udział 34 uczestników.

Prace wykonane były różnymi technikami plastycznymi w ciekawy sposób. Uczestnicy konkursu zostali podzieleni na kategorie wiekowe, w których wyłoniono zwycięzców. W kategorii klas pierwszych zwyciężyła Maja Kownacka, w klasach drugich Amelia Szadurska i Natalia Walczak, w klasach trzecich Jadwiga Stankiewicz i Wiktoria Klein.

Oprócz tego jury w każdej kategorii wiekowej przyznało drugie i trzecie miejsca. Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymali pamiątkowe dyplomy oraz upominki rzeczowe. Prace zostały zaprezentowane na wystawie pokonkursowej. Serdecznie dziękujemy wykonawcom. Gratulujemy laureatom!

 

 

 

Newsflash

Zespół Szkolno-Przedszkolny  w Korfantowie, ul. 3. Maja 12, 48-317 Korfantów, tel. 077 4343847, tel./fax 077 4343848