Dzień Dziecka 2021r. PDF Drukuj Email
wtorek, 01 czerwca 2021 00:00

 

Jak co roku w naszej szkole nie mogliśmy zapomnieć o tak ważnym święcie jakim jest Dzień Dziecka. Z tej okazji postanowiliśmy uatrakcyjnić i urozmaicić ten ważny dzień. Każda klasa miała do wykonania sześć przydzielonych zadań. Nad wszystkim czuwali pracownicy naszej szkoły. Dzieci po kolei przechodziły przez kolejne zadania. Uczestniczyły w zajęciach sensorycznych, w których mogły rozwijać swoją wyobraźnię i zdolności plastyczne. W czasie pobytu w sali zabaw słownych, ćwiczyły swoją wymowę i rozwiązywały słowne łamigłówki. Podczas zajęć komputerowych tworzyły prace za pomocą grafiki komputerowej. Jednym z najbardziej atrakcyjnym miejscem były zajęcia z robotyki, gdzie dzieci miały doskonałą okazję poznać mechanizm działania robota Photona i zakodować podstawowe programy sterowania. Oczywiście nie mogło zabraknąć zajęć sprawnościowych, gdzie mogły wyładować swoją niespożytą energię i wyszaleć się do woli. Trafiły również do sali na zajęcia relaksacyjne, gdzie ćwiczyły swój oddech, mogły się wyciszyć i odpocząć. Wszyscy ten dzień będą długo wspominać.


 

Newsflash

Zespół Szkolno-Przedszkolny  w Korfantowie, ul. 3. Maja 12, 48-317 Korfantów, tel. 077 4343847, tel./fax 077 4343848