SPOTKANIE Z PISARKĄ PDF Drukuj Email
piątek, 10 grudnia 2021 00:00

10 grudnia 2021 r. uczniowie klas 1-3 Szkoły Podstawowej im. Wojska Polskiego w Korfantowie odbyli zajęcia warsztatowe z pisarką, Anną Paszkiewicz. Zajęcia realizowane były we współpracy z Biblioteką Szkolną. Uczniowie poznawali tajniki powstawania książki oraz zapoznawali się z zawodami, które związane są z powstawaniem książek. Zajęcia miały charakter teoretyczno-warsztatowy, a ich uczestnicy byli bardzo aktywni. Wszyscy uczestnicy spotkania otrzymali książkę z autografem Autorki.
Pani Anna Paszkiewicz to zamieszkała we Wrocławiu autorka ponad 60 książek dla dzieci. Pisarka jest laureatką wielu prestiżowych nagród, w tym za najlepszą książkę roku 2020 (książka "Coś i nic") w konkursie "Przecinek i kropka" organizowanym przez Empik. Prowadzi zajęcia czytelnicze oraz plastyczne w licznych placówkach na terenie kraju. Jej książki zostały przetłumaczone na wiele języków.

Anna Tlałka - poetka, nauczycielka edukacji wczesnoszkolnej, Katarzyna Suchodolska - nauczycielka bibliotekarka

 

 

 

Newsflash

Zespół Szkolno-Przedszkolny  w Korfantowie, ul. 3. Maja 12, 48-317 Korfantów, tel. 077 4343847, tel./fax 077 4343848