WYCIECZKA KLAS IA i IB DO OPOLA PDF Drukuj Email
poniedziałek, 11 kwietnia 2022 00:00

 

11 kwietnia uczniowie klas Ia i Ib udali się na wyprawę do stolicy naszego województwa. Głównym punktem wycieczki było obejrzenie przedstawienia pt. „Psia kość. Musical o zwierzęcej miłości” w Teatrze Lalki i Aktora im. Alojzego Smolki w Opolu.

Po spektaklu uczniowie spacerowali po Opolskiej Starówce. Zwiedzili Skwer Artystów na Wzgórzu Uniwersyteckim oraz Opolski Rynek. Obejrzeli Pomnik Bojowników o Polskość Śląska Opolskiego - zwanego Opolską Nike oraz fasadę budynku Filharmonii Opolskiej. Spacerowym krokiem przemierzyli ulicę Krakowską i dotarli do Głównego Dworca Kolejowego, podziwiając jego zabytkowy gmach.

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji.

Małgorzata Kruczkiewicz - wych. kl. I b

 

Newsflash

Zespół Szkolno-Przedszkolny  w Korfantowie, ul. 3. Maja 12, 48-317 Korfantów, tel. 077 4343847, tel./fax 077 4343848