Dzień Dziecka w szkole podstawowej PDF Drukuj Email
środa, 01 czerwca 2022 00:00

1 czerwca w naszej szkole obchodziliśmy jeden z najwspanialszych dni w roku – Dzień Dziecka. Z tej okazji nasz zaprzyjaźniony kolega, pan Grzegorz Żabiński, przygotował nam wiele sportowych atrakcji. Uczniowie rywalizowali ze sobą ale w formie sportowej zabawy. Uczestniczyli w konkurencjach tj.: zbieranie i rozkładanie pachołków, zanoszenie stożka na tyczkę, rzut na odległość fortexem (mini rakietą), rzut piłki do kosza, bieg z przeskokiem przez płotki, bieg z przechodzeniem pod płotkiem, przeciąganie liny pomiędzy zespołami klasowymi np. 1a vs 1b, przetransportowanie osób z jednej strony na drugą za pomocą koła koordynacyjnego i liny oraz wielu innych.

Każda klasa została nagrodzona dyplomem oraz upominkami ufundowanymi przez Radę Rodziców Szkoły Podstawowej. Serdecznie dziękujemy panu Grzegorzowi za pomoc i wspólną zabawę J

 

 

Newsflash

Zespół Szkolno-Przedszkolny  w Korfantowie, ul. 3. Maja 12, 48-317 Korfantów, tel. 077 4343847, tel./fax 077 4343848