GMINNY KONKURS ORTOGRAFICZNY „ORTOGRAFIK” – czyli zmagania w dziedzinie pisania PDF Drukuj Email
piątek, 03 czerwca 2022 00:00

Dnia 3 czerwca 2022 roku w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Korfantowie odbył się Gminny Konkurs Ortograficzny - ,,ORTOGRAFIK”, na którym pojawili się najlepsi uczniowie klas III z ZSP w Ścinawie Małej oraz ZSP z Korfantowa. Uczestników uroczyście powitała dyrekcja szkoły Marek Misztal, Elżbieta Rauch oraz Joanna Fudali, życząc uczniom owocnej pracy i osiągnięcia jak najlepszych wyników. Uczniowie mieli do wykonania, czternaście zadań wymagających znajomości reguł ortograficznych. Po 45 minutach zmagań zakończyli rywalizację i udali się na słodki poczęstunek, przygotowany przez panie kucharki z naszej szkoły. Na ogłoszenie wyników przybyła Naczelnik Wydziału Edukacji i Spraw Społecznych Jolanta Grzegorzewicz.

 

 

Wyniki konkursu:

  1. miejsce - Jan Mirecki - ZSP Korfantów
  2. miejsce - Ewelina Kalicun - ZSP Korfantów
  3. miejsce - Patrycja Wierzbanowska - ZSP Korfantów

Wszystkim zwycięzcom i uczestnikom gratulujemy!

Organizatorki: M. Marcinkiewicz, J. Fudalej


Normal 0 21 false false false PL X-NONE X-NONE

 

Newsflash

Zespół Szkolno-Przedszkolny  w Korfantowie, ul. 3. Maja 12, 48-317 Korfantów, tel. 077 4343847, tel./fax 077 4343848