POŻEGNANIE ZE SZKOŁĄ UCZNIÓW KLAS TRZECICH PDF Drukuj Email
czwartek, 23 czerwca 2022 00:00

 

W czwartek, 23 czerwca 2022 r. w Szkole Podstawowej im. Wojska Polskiego w Korfantowie miała miejsce uroczystość zakończenia roku szkolnego 2021/2022 przez uczniów klas trzech. Dla społeczności szkolnej wydarzenie to miało szczególne znaczenie, ponieważ trzecioklasiści są jednocześnie absolwentami korfantowskiej podstawówki. Po krótkim programie artystycznym dziewczęta i chłopcy, w towarzystwie rodziców odebrali od swoich wychowawczyń - Krystyny Krzywickiej i Małgorzaty Marcinkiewicz oraz od dyrektora – Marka Misztala świadectwa promocyjne. Galę uświetnił swoją obecnością wiceburmistrz Korfantowa - Jarosław Szewczyk. Obecni byli także licznie zgromadzeni członkowie rady pedagogicznej oraz pracownicy zespołu szkolno-przedszkolnego. Radę Rodziców Szkoły reprezentowały - Edyta Tomala i Monika Ryś. Motto szkoły: MYŚLI, SERCA, CZYNY – OJCZYŹNIE, na zawsze będzie towarzyszyło uczniom klas trzecich na dalszej drodze życia.

 

 

 

Newsflash

Zespół Szkolno-Przedszkolny  w Korfantowie, ul. 3. Maja 12, 48-317 Korfantów, tel. 077 4343847, tel./fax 077 4343848