INAUGURACJA ROKU SZKOLNEGO 2022/2023 W SZKOLE PODSTAWOWEJ IM. WOJSKA POLSKIEGO W KORFANTOWIE PDF Drukuj Email
czwartek, 01 września 2022 15:45

1 września 2022 r. w budynku Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Korfantowie zabrzmiał pierwszy dzwonek, który zdawał się mówić dzieciom: "WITAJCIE W SZKOLE". Uczniowie korfantowskiej podstawówki, wraz z rodzicami oraz w towarzystwie nauczycieli, wychowawców i pracowników placówki zebrali się na apelu, by powitać nowy rok szkolny. Uroczystość poprowadziła Elżbieta Rauch - wicedyrektorka zespołu. Po odśpiewaniu hymnu państwowy, głos zabrał dyrektor placówki - Marka Misztala, który przywitał zebranych, życząc wszystkim sukcesów dydaktycznych i wychowawczych. Podczas spotkania miało miejsce szczególne wydarzenie - pożegnanie Krystyny i Piotra Krzywickich - wieloletnich nauczycieli szkoły. Po tym wzruszającym akcencie, na scenę zaproszono uczniów klas pierwszych wraz z wychowawczyniami - Katarzyną Duś-Walczak i Małgorzatą Marcinkiewicz. Dla tej czterdziestki uczniów, była to pierwsza okazja zaprezentowania się przed społecznością szkolną. Po zakończeniu apelu, dzieci udały się na spotkania w klasach.

 

 

 

Newsflash

Zespół Szkolno-Przedszkolny  w Korfantowie, ul. 3. Maja 12, 48-317 Korfantów, tel. 077 4343847, tel./fax 077 4343848