IV GMINNY KONKURS CZYTELNICZY W ŚCINAWIE MAŁEJ PDF Drukuj Email
piątek, 31 marca 2023 18:24

 

Dnia 31 marca 2023 roku odbyła się czwarta edycja Międzyszkolnego Konkursu Czytelniczego pn. „Przeczytałem już tę książkę”. Jego organizatorem i gospodarzem, jak co roku był Zespół Szkolno- Przedszkolny w Ścinawie Małej. W czytelniczym turnieju wzięli udział uczniowie z placówek edukacyjnych: Włodar, Przechodu, Ścinawy Małej i Korfantowa. Naszą szkołę reprezentowało czterech uczestników  wyłonionych z klas drugich i trzecich: Isabelle Leahy, Laura Nowotny, Piotr Preusner i Wojciech Misiura.
Po rozwiązaniu testów ze znajomości lektur szkolnych oraz po krótkiej przerwie przeznaczonej na słodki poczęstunek, przyszła pora na ogłoszenie wyników.. W gronie  laureatów znalazł się  nasz uczeń  - Wojciech Misiura  zajmując  miejsce II.
Wszyscy uczestnicy zostali uhonorowani przez Organizatora  pamiątkowymi dyplomami i  obdarowani upominkami.
Cieszymy się z sukcesu Wojtka, a dzieciom, które zechciały wziąć udział w konkursie  dziękujemy  i gratulujemy pasji czytania.

Katarzyna Suchodolska – bibliotekarz

 

 

 

Newsflash

Zespół Szkolno-Przedszkolny  w Korfantowie, ul. 3. Maja 12, 48-317 Korfantów, tel. 077 4343847, tel./fax 077 4343848