SUKCESY TANCEREK ZE SZKOŁY PODSTAWOWEJ IM. WOJSKA POLSKIEGO W KORFANTOWIE PDF Drukuj Email
poniedziałek, 12 czerwca 2023 11:58
Uczennice Szkoły Podstawowej im. Wojska Polskiego w Korfantowie bardzo lubią tańczyć. Są uczestniczkami licznych przeglądów zespołów tanecznych. Rozwijają swoją pasję poprzez udział w zajęciach w domach kultury. Dziewczynki z klas IIA i IIB uczestniczą także w zajęciach tanecznych w szkole. Warto wspomnieć o dużym sukcesie uczennic, zdobyły bowiem trzecie miejsce w Ogólnopolskich X Zderzeniach Tanecznych w Krapkowicach. Wśród laureatek znalazły się: Hanna Frydel z klasy IA, Hanna Gmochowska z klasy IB, Łucja Brzezina z klasy IIA, Isabelle Leahy z klasy IIA, Vanessa Sapiecha z klasy IIA, Mirosława Stankiewicz z klasy IIA, Maja Walczak z klasy IIA, Laura Nawotny z klasy IIB, Zuzanna Pyskata z klasy IIB, Magdalena Preussner z klasy IIIA oraz Natalia Pejas z klasy IIIA. Serdecznie gratulujemy.

 

Newsflash

Zespół Szkolno-Przedszkolny  w Korfantowie, ul. 3. Maja 12, 48-317 Korfantów, tel. 077 4343847, tel./fax 077 4343848