Rysia i Tolek na CYBERZACHODZIE PDF Drukuj Email
wtorek, 21 kwietnia 2020 07:40

Siedzenie w domu, zakaz wychodzenia na zewnątrz, możliwość ciągłego korzystania z komputera to rzeczy, które w chwili obecnej mocno determinują naszą codzienność.

Co zrobić, by poczuć, że nasze dzieci w sieci są naprawdę bezpieczne? Jak przekazać im, że w cyberświecie czyhają na nie różne zagrożenia?

Fundacja POZA SCHEMATAMI znalazła doskonałą receptę na te dolegliwości. Publikacja „Rysia i Tolek na Cyberzachodzie” to kolorowa książeczka, która poprzez rozwiązywanie kolejnych zadań pozwala na rozwijanie umiejętności psychologicznych, które pomagają w dokonywaniu mądrych wyborów w przyszłości. Wspólna podróż po Cyberświecie to propozycja do wspólnej zabawy dzieci z rodzicami.

Dzięki tej książeczce dzieci poszerzą swoją wiedzę na temat bezpiecznego korzystania z mediów elektronicznych oraz zagrożeń związanych z ich używaniem, nauczą się jak radzić sobie z emocjami i jak rozwiązywać konflikty.

Zachęcam do skorzystania na stronie:

https://fundacjapozaschematami.pl/wp-content/uploads/rysia-i-tolek-na-cyberzachodzie.pd

*

 

 

 

Newsflash

Zespół Szkolno-Przedszkolny  w Korfantowie, ul. 3. Maja 12, 48-317 Korfantów, tel. 077 4343847, tel./fax 077 4343848