Z życia przedszkola

 

 Dzień Pizzy PDF Drukuj Email
czwartek, 09 lutego 2023 00:00

9 lutego grupa ,,Biedronek” obchodziła Dzień Pizzy. Najpierw dzieci poznały historię pizzy i jej rodzaje, następnie przygotowały swoją własną pizzę. Wielką frajdę sprawiło im smarowanie ciasta sosem pomidorowym, przygotowanie i układanie składników i posypywanie serem. Gdy pizza była już gotowa powędrowała do kuchni, by się upiec, a po chwili dzieci mogły spróbować własnoręcznie wykonanej pizzy.

Adrianna Gajewska – nauczycielka przedszkola

Więcej…
 
BAL KARNAWAŁOWY W PRZEDSZKOLU 2023 PDF Drukuj Email
środa, 01 lutego 2023 00:00

W karnawale wszyscy urządzają bale. Tak też stało się w Przedszkolu Misia Uszatka w Korfantowie. Pięknie przebrane przedszkolaki z dumą prezentowały swoje stroje. Na balu były księżniczki, wróżki, strażacy, policjanci oraz postacie z bajek. Dzieci świetnie bawiły się uczestnicząc we wspólnych zabawach i konkursach. Skoczna i rytmiczna muzyka zachęcała do tańca.  Wspólnej zabawie towarzyszyła radość, śmiech i spontaniczna aktywność. W trakcie karnawałowych zabaw można było skorzystać z poczęstunku. Dziękujemy firmie INTER SNACK z Nysy za przekazanie swoich produktów dzieciom z naszego przedszkola.

Anna Mariowska – nauczycielka przedszkola
Więcej…
 
NASZA MAŁA FILHARMONIA - PROJEKT EDUKACYJNY PDF Drukuj Email
wtorek, 24 stycznia 2023 00:00

W ramach projektu Nasza Mała Filharmonia dzieci z najstarszych grup Przedszkola im. Misia Uszatka w Korfantowie, tj.: Motylki, Żabki i Sówki od początku roku szkolnego biorą udział w spotkaniach z pasjonatami muzyki. Na pierwszym spotkaniu naszym gościem był saksofonista - Błażej Brzezina, o którym artykuł opublikowano na naszej stronie wcześniej. W miesiącu październiku, na zaproszenie przedszkolaków przybyła pani Bożena Bernacka - nauczycielka ZSP w Korfantowie, która zaprezentowała keyboard - elektroniczny instrument klawiszowy, jego możliwości i funkcje. Przy wspólnej zabawie  dzieci miło spędziły czas. W miesiącu listopadzie przedszkole odwiedził pan Zbigniew Marcinkiewicz, multiinstrumentalista, który zaprezentował grę na harmonijce ustnej, akordeonie, gitarze klasycznej i elektrycznej. Gość opowiadał o swoich początkach gry na instrumentach muzycznych.

Więcej…
 
KORFANTOWSKA SZOPKA BOŻONARODZENIOWA - PODSUMOWANIE KONKURSU RODZINNEGO PDF Drukuj Email
poniedziałek, 23 stycznia 2023 00:00

Dnia 23 stycznia 2023 r. w rozśpiewanej atmosferze szkolnego  kolędowania odbyło się podsumowanie rodzinnego konkursu na szopkę bożonarodzeniową. Organizatorem konkursu były Biblioteka Szkolna. Nadrzędnym celem konkursu było pielęgnowanie  pięknej tradycji  budowania stajenek betlejemskich. Tym razem jednak uczestnikom postawiono zadanie przeniesienia sceny narodzin Dzieciątka Jezus w architektoniczne realia Korfantowa - roku Pańskiego 2023. Na konkurs wpłynęło 29 przestrzennych prac plastycznych, każda w unikatowej formie i o niepowtarzalnym charakterze. W nawiązaniu do tematyki konkursowej w przedstawionych szopkach uwidocznione zostały zabytki Korfantowa: Kościół pw. Trójcy Świętej, dawna remiza strażacka, korfantowski Ratusz, dziedziniec późnorenesansowego Zamku - dzisiejsza siedziba Opolskiego Centrum Rehabilitacji. Nie zabrakło także odniesień do symboliki naszego miasta - herbu i flagi. Jury w osobach Księdza Wojciecha Kępińskiego, pani Dyrektor Elżbiety Rauch oraz Pani Ewy Walczak stojąc w obliczu trudnego zadania rozstrzygnięcia konkursu, postanowiło docenić każdą z przygotowanych szopek, i przyznało następujące lokaty w dwóch kategoriach wiekowych:

Więcej…
 
KOCHAMY WAS! DZIĘKUJEMY, ŻE JESTEŚCIE Z NAMI! PDF Drukuj Email
sobota, 21 stycznia 2023 00:39

 
DZIEŃ BABCI I DZIADKA - MOTYLKI, ŻABKI, SÓWKI PDF Drukuj Email
piątek, 20 stycznia 2023 00:00

20 stycznia 2023 r. w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Korfantowie odbyła się wielka uroczystość DNIA BABCI I DZIADKA, którą przygotowały starsze grupy przedszkolne. W tym dniu wnuczęta podziękowały swoim dziadkom za wszystko co dla nich zrobili – za opiekę, za troskę, za wspólną zabawę, za przekazaną wiedzę. Dzieci zrobiły to na swój własny, wyjątkowy sposób. Były przedstawienia, wiersze, piosenki, tańce, mnóstwo uśmiechu, braw. Wnuczęta obdarowały swoich dziadków własnoręcznie zrobionymi prezencikami. Na koniec dziadkowie zostali zaproszeni do sal zabaw swoich wnuków. Dzieci czuły się gospodarzami i pokazywały swoim dziadkom czym się bawią w przedszkolu, swoje książki, prace plastyczne, miejsce przy stoliku, galerię prac. Wszystkim było bardzo miło.

Dziękujemy  babciom i dziadkom za odwiedzenie naszego przedszkola i spędzenie z nami miłych chwil.

Życzymy dużo, dużo zdrowia i wszelkiej pomyślności.

Iwona Filipek – nauczyciel przedszkola

 

Więcej…
 
DZIEŃ BABCI I DZIADKA W GRUPIE KRECIKÓW, TYGRYSKÓW, PSZCZÓŁEK I BIEDRONEK PDF Drukuj Email
czwartek, 19 stycznia 2023 00:00

Słowa Babcia i Dziadek każdemu z nas kojarzą się z ciepłem, miłością i bezpieczeństwem. Z okazji ich zbliżającego się święta Przedszkolaki z grupy Krecików, Tygrysków, Pszczółek i Biedronek - Przedszkola Misia Uszatka w Korfantowie gościły swoich bliskich na uroczystości. Z radością zaprezentowały im swoje tańce, piosenki i wierszyki, których uczyły się pod okiem wychowawczyń. Na zakończenie dzieci wręczyły swoim Babciom i Dziadkom wykonane wcześniej prezenty. Dla wszystkich był to dzień pełen uśmiechów i radości.


Adrianna Gajewska – nauczycielka przedszkola

Więcej…
 
„PIĘKNO ŚRODOWISKA NATURALNEGO” PDF Drukuj Email
czwartek, 22 grudnia 2022 16:47

Normal 0 21 false false false PL X-NONE X-NONE

Mamy przyjemność ogłosić, że na konkurs „Piękno środowiska naturalnego” wpłynęło 27 prac plastycznych. Głównym celem konkursu było kształtowanie u dzieci postaw i zachowań proekologicznych. Komisja konkursowa przy ocenie prac wzięła pod uwagę wkład pracy włożony przez dziecko. Zostało wyłonionych 12 głównych laureatów w 4 kategoriach wiekowych. Wszystkie dzieci otrzymały pamiątkowe dyplomy i nagrody rzeczowe. Dziękujemy sponsorom konkursu: Polskiemu Związkowi Wędkarskiemu w Opolu i Kołu Wędkarskiemu w Korfantowie. Poniżej przedstawiamy listę laureatów:

 

Więcej…
 
WESOŁYCH ŚWIĄT BOŻEGO NARODZENIA I SZCZĘŚLIWEGO NOWEGO ROKU! PDF Drukuj Email
środa, 21 grudnia 2022 11:12

 

 
WCZESNA PROFILAKTYKA - PROGRAM "CUKIERKI" PDF Drukuj Email
czwartek, 08 grudnia 2022 12:09

Dnia 2 grudnia 2022 r. w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Korfantowie odbyły się warsztaty profilaktyczne dla uczniów klas Ia, Ib Szkoły Podstawowej im. Wojska Polskiego w Korfantowie jak również dla dzieci przedszkolnych z grup: Motylki i Żabki - Przedszkola im. Misia Uszatka w Korfantowie.

Uczniowie klas pierwszych i Przedszkolaki z naszej placówki zostali objęci Programem Wczesnej Profilaktyki „Cukierki”. Program oparty jest na bajce profilaktycznej Agnieszki Grzelak pt. „Cukierki”. Celem programu było: przybliżenie dzieciom podstawowych informacji na temat środków uzależniających i zagrożeń z nimi związanych; rozwijanie samodzielnego i twórczego myślenia; kształtowanie umiejętności troski o własne bezpieczeństwo w relacjach z innymi; nauka postaw asertywnych względem osób nieznajomych; rozwijanie postawy szacunku i zaufania w stosunku do szkolnego personelu pedagogicznego, technicznego jak i innych osób mogących udzielić wsparcia w problemach wydarzających się na terenie szkoły. Podczas zajęć wykorzystano metody aktywizujące. Różnorodne zabawy, w których wszyscy uczestniczyli z ogromnym zaangażowaniem sprzyjały również integracji całego zespołu klasowego. Wielokrotnie i na różne sposoby powtarzane zdanie „Dziękuję, od obcych nic nie biorę!” było ćwiczeniem pozwalającym na utrwalenie sobie sposobu odmawiania. Mam nadzieję, że udział w programie profilaktycznym „Cukierki” przyczyni się do właściwych wyborów dzieci i ich postaw.

Więcej…
 
ZAJĘCIA POLISENSORYCZNE W GRUPACH TYGRYSKÓW I PSZCZÓŁEK PDF Drukuj Email
wtorek, 29 listopada 2022 19:01

Feria barw, zapachów i przeróżne konsystencje zaskoczyły naszych najmłodszych, podczas zajęć polisensorycznych. Przedszkolaki z radością weszły do zaczarowanej krainy i zamieniły się w odkrywców. Mieszały zaczarowane eliksiry, które zmieniały barwę, mieszały zioła o intensywnych i nieznanych zapachach, lepiły makaronowe guziki, które tak łatwo nie chciały odkleić się od wszędobylskich rączek. Po zapoznaniu się ze wszystkimi wspaniałościami, dzieci stworzyły kolorową, pachnącą przyjaciółkę, która cieszyła wszystkich swą obecnością przez resztę dnia.

Patrycja Bąba- nauczycielka wychowania przedszkolnego

 

Więcej…
 
DZIEŃ PATRONA PRZEDSZKOLA MISIA USZATKA W KORFANTOWIE PDF Drukuj Email
wtorek, 29 listopada 2022 19:00

Oklapnięte uszko ma i brązowe oczka dwa.

Co dzień rano wcześnie wstaje,

Dobry przykład wszystkim daje.

Tymi słowami rozpoczęła się uroczystość z okazji Dnia Patrona naszego przedszkola im. Misia Uszatka. Po wspólnym odśpiewaniu hymnu przez przedszkolaki i przybyłych gości w programie artystycznym zaprezentowały się wszystkie grupy przedszkolne. Uśmiech towarzyszył wszystkim przez cały czas. Po występach i głośnym ślubowaniu, odbyło się pasowanie nowych dzieci zaczarowanym ołówkiem na przedszkolaki.

Patrycja Bąba- nauczycielka wychowania przedszkolnego

 

Więcej…
 
OKRESOWE SPOTKANIE RODZICÓW WYCHOWANKÓW PRZEDSZKOLA PDF Drukuj Email
wtorek, 29 listopada 2022 07:11

 
EKO-MIŚ - KONKURS DLA PRZEDSZKOLAKÓW PDF Drukuj Email
piątek, 25 listopada 2022 00:00

Dnia 25.11.2022 r. ogłoszone zostały wyniki konkursu "Eko-Miś". W konkursie wzięło udział 51 dzieci. Wszystkie prace przyniesione na konkurs były bardzo pomysłowe, ciekawe i pięknie wykonane. Komisja w składzie: dyrektor E. Rauch,  B. Szczepaniak,  J. Paszkowska, według kryterium regulaminu wybrały zwycięzców. Ze względu na dużą ilość uczestników, przyznane zostały trzy 1 miejsca, trzy 2 miejsca, trzy 3 miejsca. Dziękujemy wszystkim dzieciom za udział w konkursie. Sponsorami nagród byli: Mariusz Oleksów, Barbara Kobylańska, Urząd Miasta i Gminy Korfantów.

Serdecznie dziękujemy. Dorota Wilk

 

Więcej…
 
DZIEŃ NIEPODLEGŁOŚCI W NASZYM PRZEDSZKOLU PDF Drukuj Email
niedziela, 13 listopada 2022 00:00

Dzisiaj wielka jest rocznica

11 listopada…..

Tym co zmarli za Ojczyznę

Hołd wdzięczności

Polska składa.

Takim wierszykiem 9 listopada 2022 roku rozpoczęła się Akademia z okazji Dnia Niepodległości w Przedszkolu im. Misia Uszatka w Korfantowie. Każda grupa przedszkolna przedstawiła swój program artystyczny. Były wiersze, piosenki, tańce narodowe. Na uroczystość zostali zaproszeni rodzice naszych przedszkolaków. Został odśpiewany Hymn Polski.

W przedszkolu od najmłodszych lat uczymy dzieci patriotyzmu, przywiązania do swojej Ojczyzny, do ziemi rodzinnej oraz wpajamy szacunek dla polskich symboli narodowych.

Mamy nadzieję, że tak obchodzony Dzień Niepodległości Polski na długo zostanie w sercach zarówno naszych wychowanków jak i ich rodziców.

Iwona Filipek – nauczyciel wychowania przedszkolnego

 

 

Więcej…
 
NIECH ŻYJE POLSKA! PDF Drukuj Email
piątek, 11 listopada 2022 00:00

 
KONDOLENCJE PDF Drukuj Email
piątek, 28 października 2022 10:40

 
JESIENNY BAL W PRZEDSZKOLU PDF Drukuj Email
czwartek, 27 października 2022 00:00

Bal Jesienny jest czasem radości – kiedy wśród kolorowych liści zabawa gości. W tym wyjątkowym dniu nasze przedszkolaki przyszły ubrane w kolorach jesieni. Na bal przybyła Pani Jesień w towarzystwie swoich pomocników: Chmurki i Deszczyku. Dzieci miały sposobność rozwiązywania zagadek wzbogacających wiedzę na temat wartości odżywczych warzyw i owoców. Każda z grup wiekowych zaprezentowała balowe stroje podczas przejścia po barwnym dywanie, który był wykonany przez naszych wychowanków. Dzieci spożywały zdrowe przekąski przygotowane przez rodziców. Był to miły dzień, spędzony na zabawach i tańcach w rytmie jesiennych przebojów.

Anna Mariowska, Iwona Filipek – nauczycielki przedszkola

 
ZALOGUJ SIĘ DO DZIENNIKA ELEKTRONICZNEGO PDF Drukuj Email
poniedziałek, 17 października 2022 12:44

Drodzy Rodzice!

Otrzymaliście dostęp do dziennika elektronicznego Uczniowie Optivum NET+ (UONET+). Adres strony internetowej e-dziennika to: https://uonetplus.vulcan.net.pl/gminakorfantow

 

INSTRUKCJA VULCAN DLA RODZICÓW

Więcej…
 
Czytanie książek to największa zabawa PDF Drukuj Email
sobota, 15 października 2022 00:00

„Czytanie książek to największa zabawa,

jaką sobie ludzkość wymyśliła.”

Z dniem 12 września Przedszkole im. Misia Uszatka przystąpiło do Międzynarodowego Projektu Mały Miś w Świecie Wielkiej Literatury. Projekt realizowany będzie do 31.05.2023r. w sześciu modułach. W podróży czytelniczej dzieciom z każdej grupy towarzyszy postać pluszowego misia, który pełni rolę przewodnika. Głównym celem projektu jest promowanie czytelnictwa wśród dzieci oraz zachęcanie dorosłych do głośnego czytania swoim pociechom.

 

REGULAMIN

Więcej…
 
DZIEŃ EDUKACJI NARODOWEJ W PRZEDSZKOLU PDF Drukuj Email
czwartek, 13 października 2022 00:00

Dlatego w Dniu Waszego Święta,

Pięknie się kłaniamy,

Serdecznie życzenia z głębi serc składamy.

Pamiętajcie co dobre, nie pamiętajcie złego,

Życzymy Wam Wszystkiego Najlepszego!!!!!


13 października 2022 roku w Przedszkolu im. Misia Uszatka odbyła się uroczysta akademia z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Na scenie wystąpiły dzieci z najstarszych grup: Motylki i Żabki. Na uroczystość zostali zaproszeni wszyscy pracownicy Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Korfantowie. Goście mogli usłyszeć wiersze, piosenki wykonane przez przedszkolaków oraz zostali obdarowani laurkami wykonanymi przez dzieci.
Było mnóstwo życzeń i uścisków. Ten dzień zostanie na długo w pamięci wszystkich, a życzenia wypowiedziane przez dzieci na pewno się spełnią.

Irena Bentkowska, Iwona Filipek – nauczycielki Przedszkola w Korfantowie

 

Więcej…
 
DZIEŃ JABŁKA PDF Drukuj Email
wtorek, 11 października 2022 09:14

Jabłko to owoc znany już od starożytności. Jabłkami zajadali się nasi przodkowie, starożytni Grecy i Rzymianie. Ślady jabłoni zostały odkryte ok.1600 r. p .n. e.  w pobliżu Biskupina. 28 września obchodzimy  Światowy Dzień Jabłka. Owoc ten jest jednym z najpopularniejszych owoców w naszym kraju i na świecie. Warto wspomnieć, że co czwarte jabłko w Europie pochodzi z Polski. W 2019 roku polskie jabłka były eksportowane do 47 krajów na świecie. Jabłka zawierają sporo witamin i minerałów. Brytyjczycy mawiają: ,,Jedno jabłko dziennie trzyma lekarza z daleka ode mnie”. Dzieci z naszego przedszkola dowiedziały się, że należy regularnie jeść jabłuszka.  Należy również pamiętać o tym, że najwięcej cennych składników znajduje się w skórce, dlatego przed spożyciem jabłko wystarczy umyć, zamiast obierać. To był bardzo miły i smaczny dzień!!!

Iwona Filipek – nauczyciel przedszkola

 

Więcej…
 
DZIEŃ CHŁOPAKA W PRZEDSZKOLU PDF Drukuj Email
wtorek, 11 października 2022 09:13

Ważna dzisiaj data taka,

Bo to przecież Dzień Chłopaka.

Mili chłopcy, w dniu Waszego Święta,

Niech Wam radośnie płyną dni,

Niech się spełnią wymarzone sny.


Takie życzenia i wiele innych otrzymali nasi chłopcy w dniu swojego święta. Były prezenty, konkursy, zdjęcia, wspaniała zabawa i wiele uśmiechów. Życzymy spełnienia marzeń!!!!!!   Wasze koleżanki z przedszkola.

Iwona Filipek – nauczyciel przedszkola

Więcej…
 
DZIEŃ DZIEWCZYNKI PDF Drukuj Email
wtorek, 11 października 2022 00:00

IDĄ CHŁOPCY PARAMI,

NIOSĄ KOSZYK Z KWIATAMI.

WSZYSTKIE DZIEWCZYNKI,

DOSTANĄ DZISIAJ UPOMINKI.11 października 2022 roku w Przedszkolu im. Misia Uszatka w Korfantowie obchodziliśmy DZIEŃ DZIEWCZYNEK. Były prezenty, konkursy, życzenia i wiele innych atrakcji.

Dziewczynki w tym dniu czuły się na pewno wyjątkowo i zapamiętają ten dzień na bardzo długo.

Życzymy spełnienia wszystkich dziecięcych marzeń.Iwona Filipek – nauczyciel przedszkola

Więcej…
 
MAMO! TATO! PDF Drukuj Email
czwartek, 06 października 2022 07:52

 
Konkurs Eko-Misiu PDF Drukuj Email
środa, 05 października 2022 00:00

Regulamin konkursu Eko-Misiu

1. Organizator:

Organizatorem konkursu jest Przedszkole im. Misia Uszatka w Korfantowie, ul 3 Maja 12, 48 – 317 Korfantów

2. Adresaci:

Konkurs adresowany jest dla dzieci 2,5 – 6 letnich.

3. Przedmiotem konkursu jest wspólne wykonanie przez dzieci i rodziców misia z materiałów ekologicznych.

4. Cele konkursu:

- zachęcanie rodziców i dzieci do wspólnego oraz twórczego spędzania wolnego czasu,

-rozwijanie wrażliwości ekologicznej i artystycznej,

- rozwój umiejętności plastycznych.

Więcej…
 
NASZA MAŁA FILHARMONIA PDF Drukuj Email
wtorek, 04 października 2022 00:00

W przedszkolu im. Misia Uszatka w Korfantowie 04 października 2022 roku rozpoczął się cykl spotkań pod nazwą NASZA MAŁA FILHARMONIA. Biorą w nich udział trzy najstarsze grupy przedszkolne: Sówki, Żabki, Motylki. Spotkania mają na celu rozbudzić ciekawość i wrażliwość dzieci na rozmaite odsłony i aspekty muzyki.

Tak było na pierwszym spotkaniu, na które został zaproszony Błażej Brzezina, który uczy się gry na saksofonie. Spotkanie było bardzo interesujące. Błażej pokazał swoim młodszym kolegom z czego składa się instrument, jak na nim się gra, pokazał zapis nutowy oraz zagrał wiele utworów. Atmosfera była bardzo miła i dzieciom bardzo się podobało.

Na następnym spotkaniu wystąpi ktoś inny , i zapozna dzieci z brzmieniem innego instrumentu, ale z Błażejem na pewno się jeszcze spotkamy.

W imieniu wszystkich dzieci oraz osób pracujących w przedszkolu, bardzo dziękujemy za ciekawe spotkanie.Iwona Filipek, Irena Bentkowska – nauczycielki wychowania przedszkolnego


 

Więcej…
 
MUSICAL "DZWONNIK Z NOTRE DAME" PDF Drukuj Email
piątek, 30 września 2022 00:00

30 września 2022 roku dzieci z Przedszkola im. Misia Uszatka w Korfantowie pojechały do Nysy na musical "Dzwonnik z Notre Dame". Wszystkim występ bardzo się podobał. Dzieci mogły obejrzeć wspaniałą dekorację, usłyszeć piękny śpiew aktorów z teatru muzycznego Forte. Po powrocie do przedszkola dzieci opowiadały, rysowały swoje wrażenia z teatru.

To był bardzo udany wyjazd i chętnie wybierzemy się znowu.

Iwona Filipek – nauczyciel przedszkola
Więcej…
 
OGÓLNOPOLSKI DZIEŃ PRZEDSZKOLAKA PDF Drukuj Email
wtorek, 20 września 2022 00:00

Cała społeczność Przedszkola im. Misia Uszatka w Korfantowie świętowała w ramach tegorocznego Dnia Przedszkolaka. Jak przystało na tak ważną uroczystość były życzenia dla dzieci oraz wspólna zabawa w rytmach wesołych melodii. Każda grupa przedszkola zaprezentowała się w opaskach z emblematami nawiązującymi do nazwy grupy, ponadto panowało bardzo wesoła i przyjazna atmosfera, która umilała wspólną zabawę.

 

Anna Mariowska – nauczycielka przedszkola

Więcej…
 
SPOTKANIE Z RODZICAMI WYCHOWANKÓW PRZEDSZKOLA W KORFANTOWIE PDF Drukuj Email
poniedziałek, 05 września 2022 19:46

W poniedziałek, 5 września 2022 r., rodzice wychowanków Przedszkola im. Misia Uszatka w Korfantowie po raz pierwszy w roku szkolnym 2022/2023 spotkali się z dyrekcją i pedagogami placówki. Podczas zebrania przedstawiono rodzicom organizację pracy przedszkola, zaprezentowano kadrę pedagogiczną oraz pracowników obsługi, omówiono ramowy plan dnia oraz odniesiono się do kwestii wyprawki przedszkolaka. Ważnym momentem okazały się wybory rad oddziałowych oraz rady rodziców przedszkola. Miejmy nadzieję, że dobra atmosfera spotkania zaowocuje owocną współpracą dyrekcji i personelu placówki z rodzicami dzieci.

 
UROCZYSTE ROZPOCZĘCIE ROKU PRZEDSZKOLNEGO PDF Drukuj Email
piątek, 02 września 2022 00:00

2 września 2022 roku nastąpiło uroczyste rozpoczęcie ROKU PRZEDSZKOLNEGO 2022/2023. Pan dyrektor na sali gimnastycznej powitał grupy Przedszkola im. Misia Uszatka w Korfantowie: Kreciki, Tygryski, Pszczółki, Biedronki, Sówki, Żabki i Motylki. Dzieci miały okazję się poznać i wspólnie porozmawiać. Życzymy wszystkim dzieciom wspaniałych chwil spędzonych w naszym przedszkolu.

Iwona Filipek – nauczyciel przedszkola

 

Więcej…
 
Więcej artykułów…
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 1 z 21

Newsflash

Zespół Szkolno-Przedszkolny  w Korfantowie, ul. 3. Maja 12, 48-317 Korfantów, tel. 077 4343847, tel./fax 077 4343848