Z życia przedszkola

 

 NARODOWE CZYTANIE W GRUPIE „WIEWIÓREK”, „ZAJĄCZKÓW” I „BIEDRONEK” PDF Drukuj Email
piątek, 08 września 2023 00:00

Przedszkole im. Misia Uszatka w Korfantowie wzięło udział w Narodowym Czytaniu. W ramach akcji po honorowym patronatem pary prezydenckiej dzieci z naszego przedszkola miały sposobność obcowania z literaturą Elizy Orzeszkowej w utworze „Nad Niemnem”. Dzieci z grupy „Wiewiórki”, „Zajączki” i „Biedronki” wysłuchały fragmentu „Legendy o Janie i Cecylii”, który został dostosowany do poziomu dzieci przedszkolnych i opracowany przez panią Anetę Konefał. Następnie dzieci wykonały w formie plastycznej scenografię ukazującą głównych bohaterów dzieła literackiego. Były to niezapomniane chwile spędzone na wesołej zabawie.

Anna Mariowska, Katarzyna Ołota, Teresa Kowalska, Dorota Wilk, Adrianna Gajewska – nauczycielki przedszkola

 

Więcej…
 
Bezpieczna droga do przedszkola PDF Drukuj Email
czwartek, 07 września 2023 00:00

W dniu dzisiejszym w naszej placówce odbyło się spotkanie z Policjantem. Tematem przewodnim była ,,Bezpieczna droga do przedszkola”. Pan Policjant przypomniał dzieciom jak należy zachować się podczas przechodzenia przez jezdnię i dlaczego nie należy rozmawiać z nieznajomymi. Grupy 5- i 6-latków dowiedziały się także jak należy zachować się podczas ataku psa – czego nie należy robić, aby nie sprowokować zwierzęcia, a także jaką pozycję przyjąć w razie ataku. Dla wszystkich było to niezapomniane i pouczające spotkanie.

Adrianna Gajewska – nauczycielka przedszkola

Więcej…
 
SPOTKANIE Z RODZICAMI! ZAPRASZAMY! PDF Drukuj Email
czwartek, 31 sierpnia 2023 19:37

 
NOWE OPŁATY ZA POBYT W PRZEDSZKOLU OD 1 WRZEŚNIA 2023 PDF Drukuj Email
piątek, 07 lipca 2023 07:01

Informujemy, że od 1 września 2023 r. wysokość opłat za korzystanie z wychowania przedszkolnego w przedszkolach prowadzonych przez Gminę Korfantów będzie wynosić 1,30 zł za każdą rozpoczętą godzinę pobytu dziecka w czasie przekraczającym 5 godzin bezpłatnych zajęć dydaktyczno-wychowawczych i opiekuńczych.

UCHWAŁA - WYSOKOŚĆ OPŁAT ZA KORZYSTANIE Z WYCHOWANIA PRZEDSZKOLNEGO W GMINIE KORFANTÓW


 
LISTY GRUP PRZEDSZKOLNYCH 2023/2024 PDF Drukuj Email
środa, 28 czerwca 2023 07:50

Przedstawiamy listy imienne grup wychowanków Przedszkola im. Misia Uszatka w Korfantowie zaplanowane na rok szkolny 2023/2024.

GRUPA I

GRUPA II

GRUPA III

GRUPA IV

GRUPA V

GRUPA VI

GRUPA VII

 
WYPRAWKA PRZEDSZKOLAKA 2023/2024 PDF Drukuj Email
wtorek, 27 czerwca 2023 08:02

Przedstawiamy wykaz podstawowej wyprawki przedszkolaka. Dodatkowe informacje dotyczące wyposażenia i organizacji zajęć dzieci zostaną przekazane przez wychowawczynie grup na pierwszym spotkaniu rozpoczynającym rok przedszkolny 2023/2024, które odbędzie się 4 września 2023 r. (poniedziałek) - początek godz. 16:30.

Prosimy o zapoznanie się z Regulaminem Porządkowym Przedszkola im. Misia Uszatka w Korfantowie umieszczonym na stronie internetowej Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Korfantowie. W okresie adaptacji rodzice dzieci, którzy rozpoczynają współpracę z przedszkolem, w ciągu dwóch pierwszych tygodni września będą mogli wchodzić z dziećmi do pomieszczeń szatniowych przedszkola.

WYPRAWKA PRZEDSZKOLAKA 2023-2024

 

 
„MAŁY MIŚ W ŚWIECIE WIELKIEJ LITERATURY” PDF Drukuj Email
piątek, 23 czerwca 2023 00:00

Końcem maja nauczycielki Przedszkola im. Misia Uszatka w Korfantowie zakończyły udział w międzynarodowym projekcie „Mały Miś w Świecie wielkiej Literatury” otrzymując certyfikat wzorowej placówki. W ramach projektu realizowano wiele ciekawych i niecodziennych zajęć. Projekt podzielony był na moduły, nauczycielki naszego przedszkola zrealizowały większość z propozycji organizatorów: Czytam razem z Małym Misiem; Emocje w życiu codziennym; Zmisiowane zajęcia; Pamiętnik naszej grupy: Mały miś i zdrowe nawyki. Zajęcia w towarzystwie Małego Misia przyniosły wiele radości wszystkim przedszkolakom.

Dominika Deszczka, Katarzyna Ołota - nauczycielki wychowania przedszkolnego

 

 
ŻYCZENIA Z OKAZJI DNIA OJCA 2023 PDF Drukuj Email
czwartek, 22 czerwca 2023 12:43

 
ZAWODY POŻARNICZE PDF Drukuj Email
czwartek, 22 czerwca 2023 00:00

22 czerwca 2023 r. przy Szkole Podstawowej Nr 2 im. Czesława Niemena w Korfantowie odbyły się Gminne Młodzieżowe Zawody Sportowo Pożarnicze – CtiF. Zawodnicy rywalizowali o 1 miejsce i wyłonienie najlepszej drużyny. Wychowankowie Przedszkola im. Misia Uszatka w Korfantowie kibicowali swoim kolegom i koleżankom oraz dopingowali ich podczas zmagań. Dzięki pięknej pogodzie można było korzystać z licznych atrakcji. Dodatkowo tego dnia odbyło się uroczyste posadzenie Dębu Papieskiego ku pamięci Wojciecha Korfantego w 150. rocznicę jego urodzin.

 

Więcej…
 
POŻEGNAMY PRZEDSZKOLE PDF Drukuj Email
piątek, 16 czerwca 2023 20:45

 
UROCZYSTOŚĆ POŻEGNANIA PRZEDSZKOLA PDF Drukuj Email
piątek, 16 czerwca 2023 00:00

16 czerwca 2023 r. wychowankowie z grup Motylków i Żabek pożegnały Przedszkole im. Misia Uszatka w Korfantowie. Uroczystość zaszczyciła swoją obecnością liczna grupa rodziców oraz bliskich dzieci, dyrekcja, kadra pedagogiczna oraz pracownicy placówki, a także przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego Szkoły Podstawowej im. Wojska Polskiego w Korfantowie. Wśród zaproszonych gości znalazła się Przewodnicząca Rady Rodziców Przedszkola - Magdalena Marcinkiewicz-Juzwa. Spotkanie rozpoczęło się od poloneza, po czym dzieci przedstawiły program artystyczny, który przygotowały wraz z nauczycielkami - Iwoną Filipek i Ireną Bentkowską. Występom dzieci przyglądali się wzruszeni rodzice i opiekunowie. Na zakończenie dzieci otrzymały pamiątkowe dyplomy i upominki. Życzymy wszystkim przedszkolakom wesołych wakacji i powodzenia w szkole. Po zakończeniu występów dziecięcych, społeczność placówki pożegnała Panią Irenę Bentkowską, wieloletniego nauczyciela korfantowskiej placówki, która zdecydowała się skorzystać z możliwości przejścia na świadczenie emerytalne.

 

Iwona Filipek, Irena Bentkowska- wychowawczynie grup "0"

Więcej…
 
BEZPIECZNY PRZEDSZKOLAK NA WAKACJACH - SPOTKANIE Z POLICJANTEM PDF Drukuj Email
czwartek, 15 czerwca 2023 00:00

Zbliżają się wakacje, czas pomyśleć o odpoczynku. Dzieci z Przedszkola im. Misia Uszatka będą również spędzać czas w lesie, nad jeziorem, w górach czy nad morzem. Aby czas był miło spędzony musimy pamiętać o zasadach bezpieczeństwa. W ramach akcji ,,Bezpieczne wakacje” zaprosiliśmy do naszego przedszkola funkcjonariusza policji z komisariatu w Korfantowie. Pan Policjant przeprowadził z dziećmi pogadankę dotyczącą zasad bezpieczeństwa i przedstawił prezentację multimedialną pt.: ,,Bezpieczny przedszkolak podczas wakacji”. Z oglądanej prezentacji dzieci dowiedziały się w jaki sposób spędzać czas, czego należy unikać, aby wakacyjny odpoczynek dostarczył niezapomnianych wrażeń.


Anna Mariowska, Adrianna Gajewska – nauczycielki przedszkola

 

Więcej…
 
NASZA MAŁA FILHARMONIA - flet poprzeczny PDF Drukuj Email
poniedziałek, 12 czerwca 2023 07:57

 

W Przedszkolu im. Misia Uszatka w Korfantowie, w miesiącu maju nadal rozbrzmiewała muzyka. Motylki, Żabki, Sówki wysłuchały pięknego śpiewu pani Natalki. Nauczyły się wspólnej piosenki, wykonały ćwiczenia rozśpiewujące, zwracając szczególną uwagę na ćwiczenia oddechowo – głosowe. Pani Natalka zaprezentowała utwory z zakresu repertuaru rozrywkowego oraz klasycznego. Dzieci wysłuchały brzmienia najwyższego głosu kobiecego – sopranu.W następnym tygodniu nasza FILHARMONIA ponownie została otwarta. Na scenie wystąpiła Julia Ołota, która przybliżyła dzieciom brzmienie gitary klasycznej i akustycznej. Jednak głównym bohaterem tego dnia był flet poprzeczny. Dzieci zapoznały się wyglądem, brzmieniem. Zadawały dużo pytań. Ciekawym punktem spotkania, było odgadywanie tytułów piosenek, które zagrane były na flecie poprzecznym. Było wspólne śpiewanie. Dzieciom bardzo się podobało.Mamy nadzieję, że muzyka na stałe zagości u dzieci. Wiadomo, że rozwija ona wyobraźnię. Dzieci słuchając  muzyki znacznie szybciej się uczą, a zdobywanie wiedzy nie stanowi dla nich problemu.Tego życzymy wszystkim naszym przedszkolakom!

Iwona Filipek, Irena Bentkowska, Katarzyna Ołota – nauczycielki w przedszkolu

Więcej…
 
"MÓJ SZCZĘŚLIWY ŚWIAT” - WYNIKI KONKURSU PLASTYCZNEGO PDF Drukuj Email
poniedziałek, 12 czerwca 2023 07:55

Na konkurs plastyczny wpłynęło 20 prac (9 prac – dzieci młodsze, 11 prac – dzieci starsze). Jury konkursu plastycznego pn.: "Mój szczęśliwy świat" obradowało w składzie: Joanna Fudali - wicedyrektor ZSP Korfantów, Elżbieta Rauch - wicedyrektor ZSP Korfantów, Beata Swaciak-Sroka - pedagog szkolny. 7 czerwca dokonano oceny prac i ogłoszono wyniki:

Więcej…
 
SPEKTAKLE TEATRALNE: „TRZY EKOLOGICZNE ŚWINKI” I „ZŁOTA KACZKA” W WYKONANIU AKTORÓW Z TEATRU KRAK-KART Z KRAKOWA PDF Drukuj Email
wtorek, 06 czerwca 2023 00:00

Do naszego przedszkola zostali zaproszeni aktorzy z Teatru Krak-Art z Krakowa. Dzieci młodsze miały przyjemność zobaczyć spektakl pt. „Trzy ekologiczne świnki”. Trzy świnki postanowiły wybudować domki. Jednak na ich drodze stanął podstępny wilk, który myślał tylko o tym, jak je schrupać. To pełne humoru przedstawienie wskazało, że warto być obowiązkowy i pracowitym. Dla dzieci starszych aktorzy zaprezentowali spektakl pt. „Złota kaczka”. Bohaterem był tu biedny szewczyk, który pragnął być bogaty. Szybko się jednak przekonał, że w życiu nie liczy się tylko bogactwo materialne. Należy być człowiekiem dobrym, pracowitym i mieć otwarte serce. Oglądane przez dzieci spektakle były bardzo barwne, pełne humoru i niespodziewanych zwrotów akcji, a publiczność żywo reagowała i aktywnie uczestniczyła w spektaklu. Oglądane spektakle były kontynuacją spotkań związanych z Dniem Dziecka. Dziękujemy Radzie Rodziców za sfinansowanie tej formy aktywności.


Anna Mariowska – nauczycielka przedszkola

Więcej…
 
ZABAWY ANIMACYJNE W RYTMIE DZIECIĘCYCH PRZEBOJÓW U „PSZCZÓŁEK” PDF Drukuj Email
poniedziałek, 05 czerwca 2023 00:00

Korzystając z uroków słonecznej pogody nasze „Pszczółki” zebrały się na boisku szkolnym, aby pod kierunkiem animatorki – pani Dorotki wesoło bawić się. Podczas spotkania dzieci uczestniczyły w zabawach ruchowych przy muzyce, rywalizowały w konkurencjach sportowych, puszczały bańki mydlane. Na zakończenie spotkania każde dziecko otrzymało „pieska” stworzonego z magicznego balonika. Były to niezapomniane chwile pełne beztroskiej zabawy i humoru, za które dziękujemy rodzicom z grupy „Pszczółek”.


Anna Mariowska – nauczycielka przedszkola

 

Więcej…
 
OLIMPIADA SPORTOWA W PRZEDSZKOLU IM. MISIA USZATKA PDF Drukuj Email
piątek, 02 czerwca 2023 00:00

OLIMPIADA  SPORTOWA  W PRZEDSZKOLU IM. MISIA USZATKA. PODSUMOWANIE PROJEKTU "SERCEM NA ŚWIAT”

2 czerwca 2023 r. zaraz po śniadanku rozpoczęliśmy Olimpiadę Sportową. Był hymn przedszkola i rozpalenie olimpijskiego znicza. Dyrekcja przedszkola życzyła wszystkim przedszkolakom sportowej rywalizacji i wszystkie grupy rozeszły się na boiska. Były różne konkurencje, wielka  rywalizacja, doping pozostałych dzieci. Na koniec uścisk rąk z zawodnikami z drużyny przeciwnej. Kiedy wszyscy zmęczeni, ale bardzo szczęśliwi wrócili na miejsce zbiórki pan dyrektor wręczył wszystkim medale i pogratulował sportowej postawy.

Więcej…
 
WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO Z OKAZJI DNIA DZIECKA! PDF Drukuj Email
czwartek, 01 czerwca 2023 10:36

 
SPOTKANIE POETYCKIE "DZIECI - DZIECIOM" PDF Drukuj Email
wtorek, 30 maja 2023 12:47

We wtorkowe przedpołudnie, 30 maja 2023 r., w Przedszkolu Misia Uszatka w Korfantowie odbyło się Spotkanie Poetyckie pn. "DZIECI - DZIECIOM". Oprócz dzieci wydarzenie zaszczycili rodzice naszych wychowanków oraz zaproszeni goście: Pani Ewa Szczepańska-Kręcidło - dyrektor MGOKSiR w Korfantowie, Pani Tamara Kobylańska - kierownik Biblioteki Miejskiej w Korfantowie oraz Pani Stanisława Faron-Mroczko - nauczycielka biblioteki Szkoły Podstawowej nr 2 im. Czesława Niemena w Korfantowie.

Więcej…
 
PIĘKNEGO DNIA MATKI! PDF Drukuj Email
piątek, 26 maja 2023 07:55

 
DZIEŃ MAMY I TATY PDF Drukuj Email
piątek, 26 maja 2023 00:00

Normal 0 21 false false false PL X-NONE X-NONE Dzień Mamy i Taty jest jednym z najpiękniejszych Świąt w roku. Pełnym miłych życzeń i kwiatów będących wyrazem miłości i szacunku dla rodziców. Nasze przedszkolaki również zaprezentowały swoje umiejętności wokalne prezentując piosenki, tańce i wiersze. Dzieci samodzielnie wykonały laurki, kwiaty i kolorowe upominki jako podziękowanie za miłość, troskę i cierpliwość.

Anna Mariowska – nauczycielka przedszkola

 

Więcej…
 
CO DZIECI ROBIŁY W PARKU? PDF Drukuj Email
wtorek, 23 maja 2023 00:00

  23 maja 2023 r. dzieci z Zespołu Szkolno – Przedszkolnego w Korfantowie w parku zasadziły swoje drzewa. Wcześniej przedszkole odwiedził leśniczy, który opowiadał o przyrodzie i swojej pracy. Dzieci otrzymały na pamiątkę sadzonki drzewa Buk.
Gdy wreszcie wyszło słoneczko, najstarsze przedszkolaki Motylki, Żabki, Sówki wybrały się na spacer do parku. Dzięki uprzejmości pani dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury w Korfantowie drzewka mogły być posadzone w naszym parku. Wszystko przygotował pan Paweł Wencel. Dzieci posadziły drzewka również dla swoich młodszych kolegów z przedszkola. Każde drzewko nosi imię jednej z grup przedszkolnych. Mamy nadzieję, że była to fajna lekcja dla przedszkolaków i w przyszłości będą odwiedzać to miejsce i mile wspominać pobyt w naszym przedszkolu.
Zachęcamy do wspólnych spacerów i podziwiania naszych drzewek. Rosną nam nowi ekolodzy!!!!!!


Iwona Filipek, Irena Bentkowska, Katarzyna Ołota – nauczycielki przedszkola

 

Więcej…
 
MÓJ SZCZĘŚLIWY ŚWIAT - KONIKURS PLASTYCZNY DLA PRZEDSZKOLAKÓW PDF Drukuj Email
wtorek, 16 maja 2023 07:58

Konkurs plastyczny ,,Mój szczęśliwy świat” jest zaproszeniem skierowanym do dzieci, do ich plastycznych wypowiedzi na temat otaczającej rzeczywistości, w kontekście prawa do życia w świecie szczęśliwym. Organizatorem konkursu jest Przedszkole im. Misia Uszatka w Korfantowie.

Więcej…
 
NABÓR DO ODDZIAŁU WAKACYJNEGO PRZEDSZKOLA 2023 PDF Drukuj Email
poniedziałek, 15 maja 2023 08:28

Zarządzenie Dyrektora 8/2023 NABÓR DO ODDZIAŁU WAKACYJNEGO PRZEDSZKOLA w KORFANTOWIE 2023

 

 
"JESTEM WYJĄTKOWY JAK KAŻDY!" - PODSUMOWANIE PROJEKTU PDF Drukuj Email
poniedziałek, 15 maja 2023 06:09

„Jestem wyjątkowy jak każdy!” – pod tym hasłem upłynął miesiąc kwiecień w Przedszkolu im. Misia Uszatka w Korfantowie. Kilka prostych słów a potrafi wnieść wiele do życia każdego członka społeczności przedszkolnej. Pomimo różnic w naszym wyglądzie, sposobie bycia czy temperamencie, każdy z nas jest wyjątkowy i ważny. Dzieci chętnie i aktywnie uczestniczyły w proponowanych zabawach i ćwiczeniach. Miały okazje zatrzymać się na chwilkę i uważnie przyjrzeć się sobie, i swoim kolegom.

Więcej…
 
CZYTANIE JEST DLA UMYSŁU TYM, CZYM GIMNASTYKA DLA CIAŁA PDF Drukuj Email
poniedziałek, 15 maja 2023 00:00

15 maja 2023 r. dzieci z grup Sówek, Motyli i Żabek odwiedziły bibliotekę w Szkole Podstawowej nr 2 w Korfantowie. Spotkanie odbyło się z okazji  Dnia Bibliotekarza , które w tym roku obchodzone jest pod hasłem "MOJA TWOJA NASZA BIBLIOTEKA". Przedszkolaki miały okazję zapoznać się z ciekawostkami związanymi z pracą w bibliotece, podczas oglądania prezentacji multimedialnej. W ciszy i spokoju wysłuchały bajek, czytanych przez uczennice kl.VI. Spotkanie odbyło się w miłej i przyjaznej atmosferze. Każdy przedszkolak otrzymał upominek. Mamy nadzieje, że podczas nauki w szkole, dzieci będą chętnie korzystały z zasobów biblioteki szkolnej.


Irena Bentkowska-nauczyciel przedszkola

Więcej…
 
WIZYTA STRAŻAKÓW PDF Drukuj Email
czwartek, 11 maja 2023 00:00

11 maja 2023 r. wychowankowie Przedszkola Misia Uszatka w Korfantowie gościli strażaków z miejscowej Ochotniczej Straży Pożarnej. Niezwykli goście pędzili do nas na sygnale co wzbudziło w dzieciach ogromne zainteresowanie i ekscytację. Pożarnicy zapoznali dzieci z ich pracą oraz opowiedzieli wiele ciekawostek związanych z ich zawodem. Dzieci dowiedziały się kiedy można wezwać straż pożarną. Jak zawsze największe zainteresowanie wzbudził wóz strażacki Dzieci z bliska miały możliwość podziwiać wyposażenie, którym strażacy dysponują podczas swojej ciężkiej i odpowiedzialnej pracy. Każdy przedszkolak mógł poczuć się jak nasi goście i użyć węża strażackiego celując do celu. Dzieci z grup Sówki, Żabki i Motylki odwiedziły także remizę i zobaczyć gdzie strażacy przygotowują się do akcji ratunkowych. Przedszkolaki wykazały ogromne zainteresowanie spotkaniem, podczas którego nabyły cenną wiedzę.

Patrycja Bąba - nauczycielka wychowania przedszkolnego

Więcej…
 
NASZA MAŁA FILHARMONIA - SKRZYPCE PDF Drukuj Email
czwartek, 11 maja 2023 00:00

,,JAK TO SIĘ DZIEJE, ŻE MUZYKA MOŻE BEZ SŁÓW WYWOŁAĆ NASZ ŚMIECH, NASZE LĘKI, NASZE NAJWYŻSZE ASPIRACJE”. Jane Swan


11 maja 2023 r. dzieci z grupy MOTYLKI, ŻABKI, SÓWKI Przedszkola Misia Uszatka w Korfantowie odwiedził instruktor z Domu Kultury - pan Łukasz. Było to kolejne spotkanie w ramach cyklu edukacyjnego pn. 'NASZA MAŁA FILHARMONIA". Gość opowiedział dzieciom o budowie skrzypiec, sposobie gry na tym instrumencie. Odpowiadał na wszystkie pytania oraz zaprezentował możliwości instrumentu. Dzieci odgadywały tytuły zagranych piosenek. Spotkanie było bardzo interesujące. Mamy nadzieję, że w przyszłości dzieci będą próbowały rozszerzyć swoją ciekawość gry na poznanych instrumentach.

Wielkie podziękowania dla pani Dyrektor Domu Kultury w Korfantowie, za pomoc w organizacji tego spotkania oraz dla pana Łukasza za ciekawą prezentację.

Iwona Filipek, Irena Bentkowska – organizatorki spotkania

Więcej…
 
Wizyta pana Leśnika w przedszkolu PDF Drukuj Email
środa, 10 maja 2023 00:00

10 maja mury naszego przedszkola odwiedził Leśnik. Przedszkolaki miały możliwość zapoznać się z fauną i florą naszych okolicznych lasów oraz przypomniały sobie zasady zachowania się podczas leśnych spacerów. Dzieci nie mogły wyjść z podziwu, ile rzeczy robi się z drewna od szafy po spodnie oraz jak wiele czasu potrzeba by zadrzewić tereny po ich wyrębie. Gość nie przyszedł do dzieci z pustymi rękoma. Podarował każdej grupie sadzonkę drzewa, które niebawem wspólnie zasadzimy.

Patrycja Bąba - nauczycielka wychowania przedszkolnego

Więcej…
 
NIECH ŻYJE POLSKA! PDF Drukuj Email
piątek, 28 kwietnia 2023 06:50

 
Warsztaty czekolady PDF Drukuj Email
wtorek, 25 kwietnia 2023 00:00

Dnia 25 kwietnia grupy Tygrysków, Pszczółek i Biedronek miały przyjemność uczestniczyć w warsztatach czekoladowych prowadzonych przez Panie z Figielek – Animator Zabaw z Dziećmi. Podczas zajęć dzieci dowiedziały się jak powstaje czekolada oraz mogły stworzyć swoją własną czekoladę dodając do niej wybrane składniki. Po skończonej pracy nadszedł czas na najprzyjemniejszą część warsztatów, czyli konsumowanie przysmaków maczanych w płynnej czekoladzie. Umazane czekoladą buzie były z pewnością najlepszym dowodem na to, że warsztaty były udane.

Anna Mariowska, Adrianna Gajewska – nauczycielki przedszkola

Więcej…
 
Więcej artykułów…
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 1 z 22

Newsflash

Zespół Szkolno-Przedszkolny  w Korfantowie, ul. 3. Maja 12, 48-317 Korfantów, tel. 077 4343847, tel./fax 077 4343848