Najładniejsze ozdoby wielkanocne PDF Drukuj Email
środa, 01 kwietnia 2015 18:44

Tegoroczny konkurs "Na najładnieszą ozdobę wielkanocną" zorganizowany przez świetlicę szkolną cieszył się bardzo dużym zainteresowaniem. Wpłynęło ponad 50 prac wykonanych przez uczniów klas I-III. Komisja konkursowa przyznała 3 pierwsze miejsca, 14 drugich, 14 trzecich i 20 wyróżnień. Podczas apelu wielkanocnego wszyscy uczestnicy konkursu otrzymali z rąk dyrektora szkoły dyplomy oraz nagrody ufundowane przez Radę Rodziców i sponsorów świetlicy szkolnej. Laureaci pierwszych miejsc otrzymali także okolicznościowe statuetki wykonane i ufundowane przez firmę GRAV LASER. Wszystkie prace będą wspaniałą ozdobą wielkanocnego stołu.

 

 

Laureaci konkursu "Na najładnieszą ozdobę wielkanocną" :

I miejsce: Amelia Sinicka, Dawid Pałamarz, Zuzanna Pukała;

II miejsce: Julia Aksamitowska, Ola Gorke, Kacper Góralik, Michał Kasprzyszyn, Marta Sroka, Nikola Zając, Tomek Fida, Basia Huzar, Agnieszka Sokołowska, Emilka Drążek, Tomek Krasicki, Magda Iżykowska, Wiktoria Kalicun, Anita Bergiel;

III miejsce: Dominik Kalicun, Jakub Giereś, Diana Szczechowicz, Patryk Ruliński, Emilka Ludwig, Sandra Biernacka, Lena Nasienniak, Wiktoria Wypych, Marcjanna Bieniek, Maja Mroczek, Tomek Preussner, Dawid Schneider, Dawid Bej, Paweł Taratuta.

Beata Swaciak-Sroka, Piotr Krzywicki - nauczyciele świetlicy

 

 

Newsflash

Zespół Szkolno-Przedszkolny  w Korfantowie, ul. 3. Maja 12, 48-317 Korfantów, tel. 077 4343847, tel./fax 077 4343848