WYCIECZKA DO TEATRU LALKI I AKTORA W OPOLU PDF Drukuj Email
czwartek, 26 maja 2022 00:00

26 maja 2022 roku, ZAJĄCZKI, PSZCZÓŁKI, MOTYLKI z Przedszkola w Korfantowie uczestniczyły w wycieczce autokarowej do Teatru Lalki i Aktora w Opolu na spektakl ,, Calineczka”. Celem wycieczki było rozbudzanie zainteresowania kulturą, wyzwalanie pozytywnych emocji i uczuć oraz poznanie zasad bezpiecznego podróżowania autokarem i prawidłowego  zachowania się w Teatrze.

Dzieci  kiedy dotarły na miejsce, były zafascynowane otoczeniem,  w którym się znajdowały. Ogromne wrażenie wywarła na nich sceneria oraz lalki. Nastrojowa muzyka i zmienne oświetlenie powodowało, że zaciekawienie widowiskiem nie malało.

Uśmiechy i gromkie brawa po spektaklu, są z pewnością dowodem na to, że wycieczkę można uznać za udaną.Iwona Filipek – nauczyciel przedszkola

 

 

 

Newsflash

Zespół Szkolno-Przedszkolny  w Korfantowie, ul. 3. Maja 12, 48-317 Korfantów, tel. 077 4343847, tel./fax 077 4343848