Maj 2022 - grupa „ Zajączki” PDF Drukuj Email
wtorek, 31 maja 2022 00:00

W tym miesiącu dzieci uczestniczyły w zajęciach o następujących tematach:
- Wszystko może być muzyką.
- Moja miejscowość.
- Wiosna na łące.
- Moi rodzice.
Maj to szczególny miesiąc, ponieważ oprócz codziennych obowiązków przedszkolnych dzieci miały okazję zaprezentować swój program artystyczny z okiazji Dnia Rodziców. Razem z panią przygotowały drobne upominki dla mam i tatusiów. Dzieci również brały aktywny udział w zajęciach dotyczących własnego miasta - Korfantów. Jak co roku dzieci z grupy Zajączki brały udział w Festiwalu Piosenki i Tańca, gdzie zaprezentowały swoją grupową piosenkę "Malowany zając." Z okazji zbliżającego się Dnia Dziecka został zorganizowany wyjazd do Teatru Lalki i Aktora w Opolu na przedstawienie pt. "Calineczka."
Wszystkie wydarzenia można zobaczyć na poniższych zdjęciach. Oto kilka z nich:


Opracowała:  Teresa Kowalska

 

Newsflash

Zespół Szkolno-Przedszkolny  w Korfantowie, ul. 3. Maja 12, 48-317 Korfantów, tel. 077 4343847, tel./fax 077 4343848